Pasākumi
Jaunumi
Vairāk
news-image
“Neputna” sērijā “Latvijas mākslas klasika” iznāk grāmata par Hildu Vīku
Sērijā “Latvijas mākslas klasika” grāmata par Hildu Vīku (1893–1963). “Latvijas 20. gadsimta 20.–30. gadu mākslas ainā spoži uzmirdzēja savdabīgi valdzinošā Hildas Vīkas daiļrade, kurā naivā dabiskumā sakausējas prāts un jūtīgums, dabas un iztēles radītie sižeti un tēli,” raksta grāmatas autore mākslas zinātniece Valda Knāviņa. Sērijas māksliniece – Anta Pence.
news-image
Latvijas Pasts velta pastmarku bloku valsts karoga standarta un pirmās pastmarkas autoram Ansim Cīrulim
Latvijas Pasts izdod trešo pastmarku bloku sērijā “Izcilie latviešu mākslinieki”, veltot to Latvijas valsts karoga standarta un pirmās pastmarkas autoram Ansim Cīrulim
news-image
“Neputna” sērijā “Studijas bibliotēka” iznāk Santas Mičules grāmata par Krišu Salmani
“Kriša Salmaņa māksla klusām novēro mūs. Ikdienišķi paradoksi kalpo par eksistenciālu situāciju alegorijām, kas skatītāju gan atsvešina, gan pietuvina budistiski rāmai pasaules pieredzei. Kriša Salmaņa māksla klusām novēro mūsu pašu novērojumus, netirdot ar triviāliem jautājumiem. Tā ir līmlenšu un līmlapiņu dzeja ar matemātiskiem nolūkiem – piemēram, izmērīt bezgalīga tukšuma ietilpību vai procentuāli aprēķināt vienkāršības neizbēgamo klātbūtni dzīves sarežģītībās,” tā grāmatas autore mākslas zinātniece, kritiķe Santa Mičule.
news-image
Izraēlas vēstniecība Latvijā pagodinājusi Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeju ar īpašu apbalvojumu
Medaļa veltīta Izraēlas neatkarības simbolam - grafikas dizaineriem brāļiem Maksimam un Gabrielam Šamiriem.
Ielādēt vēl