Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA un bērnu preču zīmols “Fox The Maker” piedāvā: Radošais auduma apzīmēšanas komplekts “Laimes kaķis – Maneki Neko”
Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA sadarbībā ar bērnu preču zīmolu “Fox The Maker” piedāvā bērniem iespēju kļūt par tekstilmākslinieku mājas apstākļos. Radošais komplekts ietver visu nepieciešamo, lai pašu spēkiem apgleznotu audumu ar dizainu “Laimes kaķis – Maneki Neko” no Latvijas Nacionālā mākslas muzeja Ārzemju mākslas kolekcijas.

Radošā nodarbe mājās ir piemērota gan vecākiem, gan bērniem no trīs gadu vecuma. Komplektā ietilpst trafarets ar dizainu “Laimes kaķis – Maneki Neko”, trīs tekstila krāsas, kokvilnas krekls, sporta soma vai auduma maisiņš un apgleznošanas instrukcija. Komplektā iekļauta arī informācija par Japānas kultūrā pazīstamo Laimes kaķi, kas ir iemantojis popularitāti Mākslas muzeja RĪGAS BIRŽA rīkotajās auduma apdrukas darbnīcās.

 

Fox The Maker” ir divu radoši domājošu mammu attīstīts bērnu preču zīmols Latvijā, kas piedāvā dažādus komplektus izglītojošām un vērtīgām nodarbēm. Auduma apzīmēšanas komplekts “Laimes kaķis – Maneki Neko” ir viens no pirmajiem uzņēmuma produktiem, kas tapa ar mērķi ļaut ikvienam radīt savu īpašo, unikālo krekliņu mājas apstākļos. Tā ir interesanta aktivitāte ģimenēm ar iespēju kopīgi apgūt auduma apzīmēšanas tehniku un krāsu jaukšanas pamatprincipus. Katrā komplektā ir iekļauts viss nepieciešamais konkrētā darba veikšanai.

 

Auduma apzīmēšanas komplekts var kļūt par lielisku dāvanu svētku laikā. Komplektus ar “Laimes kaķis – Maneki Neko” apdrukas dizainu iespējams iegādāties “Fox The Makermājas lapā. Komplekta cena ir 19,90 EUR, skaits ierobežots.

 

Komplektā ietilpst:

  • kokvilnas krekls, sporta soma vai auduma maisiņš apdrukai;
  • trafarets ar “Laimes kaķis – Maneki Neko” apdrukas dizainu no Mākslas muzeja RĪGAS BIRŽA Dekoratīvi lietišķās mākslas kolekcijas;
  • 3 tekstila krāsas – sarkana, zila un dzeltena;
  • švamme krāsas uzklāšanai;
  • apdrukas instrukcija un informācija par muzeja kolekcijas priekšmetu.

 

PAPILDU INFORMĀCIJA:

Sandra Ķempele, LNMM / Mākslas muzeja RĪGAS BIRŽA izglītības programmu kuratore

T: (+371) 67 357536, E: Sandra.Kempele@lnmm.lv

Saistītās izglītības programmas
Saistītās preses relīzes