Jaunumi
Vairāk
news-image
Maskavā atklāta Edītes Pauls-Vīgneres personālizstāde “Skatiena evolūcija”
Trešdien, 2021. gada 7. jūlijā, Maskavā, muzejrezervātā “Caricino” reizē ar IV Starptautisko tekstilmākslas un laikmetīgā gobelēna triennāli tika atklāta izcilās latviešu tekstilmākslinieces Edītes Pauls-Vīgneres personālizstāde “Skatiena evolūcija”.
news-image
Madridē atklās vērienīgu izstādi "Tradicionālais un laikmetīgais | Latvijas tekstilmāksla"
Otrdien, 2021. gada 15. jūnijā, Madridē, Nacionālajā dekoratīvās mākslas muzejā tiks atklāta vērienīga Latvijas tekstilmākslas izstāde, kas būs apskatāma līdz 5. septembrim.
news-image
Video lekciju cikls izstādē “Madernieka stils”
Izstādi “Madernieka stils” papildina lekciju cikls, kas pievēršas tēmām, kuras bijušas nozīmīgas arī Jūlijam Maderniekam: fotogrāfijai, burtveidolam, mēbeļu dizainam un mūzikai. Lektori – izstādes kuratore, mākslas zinātniece Rūta Rinka, arhitekts un grafiskais dizainers Gatis Vanags, fotogrāfs Armands Andže, burtu dizainere Eva Abduļina, mākslas vēsturnieks un mūziķis Guntars Gritāns, kaligrāfe un mākslas vēsturniece Dārta Dīriņa un lietuviešu mākslas pētniece Daina Zozaité – ielūkojas kādā no radošajām nozarēm, kurām pievērsās arī Madernieks.
news-image
Esam atvērti! Mākslas muzeji ver durvis apmeklētājiem
Saskaņā ar valdības 2021. gada 1. jūnija lēmumu durvis individuāliem apmeklējumiem pakāpeniski ver Latvijas Nacionālā mākslas muzeja struktūrvienības – LNMM galvenā ēka, Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA, Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs, Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs, kā arī ekspozīcija Muzeju krātuvē “Skulptūru mežs. Antīkās un renesanses tēlniecības nolējumi”.
Ielādēt vēl