Izplatītas glezniecības un sadzīves problēmas – personālizstāde
Elīnas Vītolas projekts
No 2019. gada 13. decembra līdz 2020. gada 23. februārim Latvijas Nacionālā mākslas muzeja izstāžu zāles ARSENĀLS telpās (Torņa ielā 1, Vecrīgā) būs integrēts Elīnas Vītolas projekts “Izplatītas glezniecības un sadzīves problēmas – personālizstāde”.

Elīna Vītola laipni aicina uz kārtējo personālizstādi, kuras nosaukums sākas ar “Izplatītas glezniecības un sadzīves problēmas –”. Šoreiz aiz domuzīmes seko “personālizstāde”.

 

Nekādus īpašus pārsteigumus vai jaunumus negaidiet, māksliniece jums vienreiz jau atvainojusies, tas joprojām spēkā (izstādes kuratores Līnas Birzakas-Priekules piezīme: Elīnas Vītolas darbs “Izplatītas glezniecības un sadzīves problēmas – Piedošanu” bija skatāms “Careva” galerijā tieši pirms viena gada).

 

Jāpiebilst, ka šī ir gleznotājas projekta “Kā kļūt par mākslinieku?” noslēdzošā izstāde. Varbūt kas vairāk par parastu gleznu sekos pēc tam? Meklējiet mākslinieces personālizstādi ARSENĀLĀ jau šī gada decembrī!

 

PAR MĀKSLINIECI

Elīna Vītola jau kopš četru gadu vecuma strādā pie projekta “Kā kļūt par mākslinieku?”. ARSENĀLA izstāde ir pēdējā ekspozīcija sērijā, jo, nokļūstot muzejā, beidzot realizējušies mēģinājumi – ir tapis jauns mākslinieks. Elīnu Vītolu interesē viss par un ap glezniecību un tās izglītību, kompots un ūdens.

 

Māksliniece veidojusi personālizstādes galerijās “Careva”, “427” un “Kogo”. Viņa ir viena no “Mākslinieku krīzes centra” izveidotājām un darbiniecēm, kā arī viena no biedrības “Monumentālā kafejnīca” dibinātājām. Sākot ar 2019. gada novembri “Monumentālā kafejnīca” īsteno izstāžu programmu Rīgas cirka ziloņu stallī. 2018. gadā saņēmusi Ziemeļvalstu un Baltijas Jaunā mākslinieka balvu, lai arī parasti konkursos paliek otrā.

 

 

Līna Birzaka-Priekule, Latvijas Nacionālā mākslas muzeja izstāžu kuratore,

izstāžu zāles ARSENĀLS Radošās darbnīcas vadītāja

Saistītie jaunumi
Saistītie pasākumi
Saistītās preses relīzes