SAJŪTU DARBNĪCA

Vienu reizi mēnesī Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs aicina ciemos ģimenes un citus interesentus uz radošām SAJŪTU DARBNĪCĀM, kas ir tematiski un konceptuāli saistītas ar muzejā apskatāmajām izstādēm, kā arī sabiedrībā un muzejā aktuāliem notikumiem. 

Darbnīcas ir piemērotas visu vecumu apmeklētājiem, un tajās īpaši gaidītas ģimenes ar bērniem.

 

Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs tapis ne tikai kā slaveno mākslinieku piemiņas vieta, bet pirmkārt kā laika kapsula, kas saglabājusi Rīgas mākslas dzīves 1920.–1930. gadu radošā nemiera kvintesenci. Pārkāpjot pāri dzīvokļa slieksnim, jābūt gataviem ienākt apburtajā telpā, kas sastāv no bohēmiskas dzīves smaržām un bērnu rotaļām, mīlas čukstiem un smiekliem, radošās eiforijas un dažādiem mākslas eksperimentiem.

 

Šī muzeja intīmā atmosfēra palīdzēs darbnīcu dalībniekiem muzejpedagoģes Baibas Aļļes vadībā mainīt skatupunktu no “es domāju” uz “es jūtu”, lai intuitīvi piedzīvotu to stāstu, kas mums šķiet tik svarīgs.

 

MĒRĶAUDITORIJA:

Darbnīca piemērota visu vecumu apmeklētājiem, īpaši piemērota ģimenēm ar bērniem. Nodarbības piemērotas cilvēkiem bez priekšzināšanām.

 

NORISES VIETA:

Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs / Elizabetes iela 57a, dz. 26

 

NORISES LAIKS:

Plkst. 17.00–19.00 

 

DALĪBAS MAKSA

2,50 EUR no personas

 

MATERIĀLI LĪDZI ŅEMŠANAI:

Pēc ieskatiem – līdzi var ņemt priekšautu. Visi citi darbnīcai nepieciešamie materiāli tiks nodrošināti uz vietas.

 

PIETEIKŠANĀS UN PAPILDUS INFORMĀCIJA:

Vietu skaits ierobežots.

Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.

T: (+371) 67 288 800

E: sbm@lnmm.lv

 

LNMM publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm.

Saistītie pasākumi
news-image
26 Feb 17:00
SAJŪTU DARBNĪCA: Mīlestības un modernisma masku veidošana
Tā kā februāris ir ne tikai Valentīndienas, tātad arī mīlestības svētku mēnesis, bet daudzās pasaules kultūrās izceļas arī kā karnevālu mēnesis, 26. februāra pēcpusdienā Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs aicina uz masku darbnīcu “Mīlestība un modernisms”.
news-image
26 Mar 17:00
SAJŪTU DARBNĪCA: Modeļa skicēšana
26. martā plkst. 17.00–19.00 Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejā norisināsies otrā “Sajūtu darbnīca: Modeļa skicēšana”, kurā, ļaujoties vēsturisko telpu burvībai, kopā ar muzejpedagoģi Baibu Aļļi dalībnieki varēs skicēt dzīvu modeli un pētīt cilvēka attēlojumu modernisma mākslā.
news-image
23 Apr 17:00
SAJŪTU DARBNĪCA: Kādā krāsā ir teniss? Sauso pasteļu darbnīca
23. aprīlī plkst. 17.00 norisināsies trešā “Sajūtu darbnīca”, kas aktuālās izstādes kontekstā pētīs tenisa attiecības ar mākslu Aleksandras Beļcovas daiļradē.
news-image
21 Mai 17:00
SAJŪTU DARBNĪCA: Modeļa skicēšana
21. maijā plkst. 17.00–19.00 Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejā norisināsies “Sajūtu darbnīca: Modeļa skicēšana”, kurā, ļaujoties vēsturisko telpu burvībai, kopā ar muzejpedagoģi Baibu Aļļi dalībnieki varēs skicēt dzīvu modeli un pētīt cilvēka attēlojumu modernisma mākslā.
news-image
18 Jun 17:00
SAJŪTU DARBNĪCA: SCENOGRĀFIJA jeb (TEĀTRA) maketu darbnīca ģimenēm
SAJŪTU DARBNĪCA: SCENOGRĀFIJA, kurā, muzejpedagoģes Baibas Aļļes pavadībā tiks pētīta mākslas saistība ar teātri un meklēta atbilde uz jautājumu - ko tajā visā dara mākslinieks?
news-image
24 Sep 17:00
SAJŪTU DARBNĪCA: Rudens sezonas kreklu apdruka
24. septembrī plkst. 17.00 Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejā tiks atklāta otrā nodarbību cikla SAJŪTU DARBNĪCA sezona.
news-image
29 Okt 17:00
SAJŪTU DARBNĪCA: Modeļa skicēšana
Dzīva modeļa skicēšana? Jā, SAJŪTU DARBNĪCA atkal piedāvā šo iespēju!
news-image
10 Dec 17:00
SAJŪTU DARBNĪCA: Modernisma Ziemassvētki. Dekorāciju darbnīca
Sāksim gatavoties Ziemassvētkiem jau laicīgi – SAJŪTU DARBNĪCĀ gatavosim modernisma iedvesmotas svētku dekorācijas!