Jaunumi
Vairāk
news-image
GADA BIĻETES termiņa pagarināšana
Saskaņā ar valdības stratēģiju nākamajam Covid-19 ierobežošanas posmam pēc divu mēnešu pārtraukuma no 19. maija Latvijas Nacionālais mākslas muzejs, Mākslas muzejs Rīgas Birža, Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs atkal ver savas durvis apmeklētājiem.
news-image
No 19. maija Latvijas Nacionālais mākslas muzejs tiek atvērts apmeklētājiem
Starptautiskajā muzeju dienā, 18. maijā, Latvijas Nacionālais mākslas muzejs vēlas iepriecināt sabiedrību ar ziņu, ka no 2020. gada 19. maija durvis apmeklētājiem ver trīs LNMM struktūrvienības – Latvijas Nacionālā mākslas muzeja galvenā ēka, Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs.
news-image
Latvijas Nacionālais mākslas muzejs, Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs būs atvērti apmeklētājiem no 2020. gada 19. maija
Saskaņā ar valdības stratēģiju nākamajam Covid-19 ierobežošanas posmam, šonedēļ, sākot ar 13. maiju, Latvijas muzeji sāks pakāpeniski vērt durvis apmeklētājiem, īstenojot kopīgu informatīvo kampaņu #TiekamiesTagad.
news-image
Cienījamais gada biļetes īpašniek!
Ņemot vērā, ka saistībā ar valdības izsludināto ārkārtējo situāciju valstī Latvijas Nacionālā mākslas muzeja visas četras struktūrvienības pārtraukušas savu publisko darbību, LNMM GADA BIĻEŠU derīguma termiņi tiks pagarināti, lai kompensētu muzeja pakalpojumu pieejamību pēc muzeju atvēršanas apmeklētājiem.
Ielādēt vēl