GADA BIĻETE – neierobežota iespēja apmeklēt visus LNMM muzejus
Latvijas Nacionālā mākslas muzeja apmeklējums ir oriģināla ideja dāvanai, kas iepriecinās saņēmēju vēl un vēl 12 mēnešu laikā.

Ar Gada biļeti var neierobežoti apmeklēt pastāvīgās ekspozīcijas un izstādes visās LNMM struktūrvienībās – Izstāžu zālē ARSENĀLS, Mākslas muzejā RĪGAS BIRŽA, Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā, Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejā un Latvijas Nacionālā mākslas muzeja galvenajā ēkā. Papildus ar šo biļeti iespējams apmeklēt arī pasākumus, kuriem kā ieejas maksa tiek piemērota biļete izstādē vai apvienotā ieejas biļete muzejā – „Sarunas muzejā”, „Ģimenes diena” u.c.

 

Gada biļete nopērkama visu LNMM struktūrvienību kasēs muzeju darba laikā. Tās derīguma termiņš ir viens gads no iegādes dienas vai viens gads no biļetes derīguma sākuma datuma, ko lūdzis noteikt pircējs. Kasieris biļetes iegādes brīdī tajā ieraksta derīguma termiņu, biļetes lietotāja vārdu un uzvārdu. Biļeti iespējams iegādāties un noformēt arī uz cita cilvēka vārda, ja tā tiek pirkta kā dāvana. Biļetes īpašniekam, apmeklējot muzeju, kasē jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.

 

Gada biļetes cena: Pieaugušiem 50,00 EUR, skolēniem, studentiem un pensionāriem 30 EUR