Pieejama izstādes “Nepieradinātās dvēseles. Simbolisms Baltijas valstu mākslā” ceļveža digitālā versija
Latvijas Nacionālais mākslas muzejs piedāvā iepazīties ar vērienīgo izstādi laikā, kad muzeju nav iespējams apmeklēt klātienē. Digitālais ceļvedis sniedz ieskatu ekspozīcijā un stāsta par izstādes koncepcijas nozīmīgākajiem elementiem.

Līdzīgi kā izstādē, ceļvedī ir trīs tematiskās sadaļas – “Mīti un leģendas”, “Dvēsele” un “Daba”,–  kurās tuvāk apskatīti vienojošie motīvi Baltijas valstu simbolisma perioda mākslā. Tā sākumā lasāmi izstādes projekta vadītājas Gintas Gerhardes-Upenieces un izstādes ģenerālkuratora un koncepcijas autora Rodolfa Rapeti ievadvārdi. Savukārt noslēgumā rodami ieteikumi izzinošākam izstādes apmeklējumam un cita noderīga informācija.

 

Digitāls ceļvedis izstādē “Nepieradinātās dvēseles. Simbolisms Baltijas valstu mākslā” latviešu valodā pieejams ŠEIT. Ceļvedis angļu valodā – ŠEIT.

 

​Aicinām ielūkoties arī LNMM mobilajā lietotnē, kurā pieejams speciāli izstādei veidots audiogida maršruts. Tas tuvāk iepazīstina ar vairākiem izstādes darbiem, kā arī piedāvā noskatīties kultūras kanāla “ARTE” veidoto dokumentālo filmu "Baltijas māksla: leģendas un ainavas", kas ir daļa no izstādes ekspozīcijas.

 

Informācija par audio stāstiem un muzeja mobilo lietoti pieejama ŠEIT

 

Saistītās izstādes