Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs kopā ar Skuja Braden piedāvā nebijušu iespēju – izstādes "Samsāra” apmeklētājiem laimēt oriģinālu porcelāna mākslas priekšmetu!
Skuja Braden izstādes vienmēr ir notikumi. Oriģināls, ne ar ko nesalīdzināms ir tandēma veidoto priekšmetu stils. Skuja Braden autortehnika maksimāli paplašina tradicionāli pieņemtās robežas keramikas un porcelāna mākslā.

Tikpat eksplozīvs ir arī Skuja Braden darbu saturs. Būdamas feministes, LGBT aizstāves, sociāli atbildīgas un politiski aktīvas personas, Ingūna Skuja un Melisa D. Breidena akūti reģistrē apkārt notiekošo – cilvēkus un notikumus kultūrā, politiskās pārbīdes un veidu, kā tas atsaucas uz sabiedrību un indivīdu, – un interpretē to savā daiļradē. Skuja Braden ieņem kareivīgu kritizētājas vai mīlošas atbalstītājas pozīciju, bet nekad nepaliek neitrāla malā stāvētāja. 

 

Šajā trauksmainajā laikā mākslinieces un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs nolēmuši sagādāt izstādes “Samsāra” apmeklētājiem iespēju laimēt oriģinālus porcelāna traukus: "Citur bērzi nav tik skaisti" (2019) un "Intelektuālās meitenes" (2018).

 

Lai piedalītos izlozē, līdz 27. septembrim jādodas uz izstādi “Samsāra” Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā Skārņu ielā 10, jānofotografē viens no redzamajiem mākslas darbiem, attēls jāpublicē Facebook.com vai Instagram.com, pievienojot mirkļbirku #SkujaBradenRiga

 

Divus laimīgos uzvarētājus noteiks izloze.

Saistītās izstādes