Cienījamais gada biļetes īpašniek!
Ņemot vērā, ka saistībā ar valdības izsludināto ārkārtējo situāciju valstī Latvijas Nacionālā mākslas muzeja visas četras struktūrvienības pārtraukušas savu publisko darbību, LNMM GADA BIĻEŠU derīguma termiņi tiks pagarināti, lai kompensētu muzeja pakalpojumu pieejamību pēc muzeju atvēršanas apmeklētājiem.

Ja GADA BIĻETE bijusi derīga visu muzeja slēgšanas periodu, tās termiņš tiks pagarināts par attiecīgā perioda apjomu. Ja kartes derīguma termiņš ir beidzies muzeja slēgšanas perioda laikā, tas tiks pagarināts par perioda apjomu no 13. marta līdz derīguma termiņa beigām.

 

Atgādinām, ka kultūras, izglītības, izklaides un sporta iestāžu slēgšana ir daļa no drošības pasākumiem, reaģējot uz Pasaules veselības organizācijas 2020. gada 11. marta paziņojumu, ka Covid-19 ir sasniegusi pandēmijas apmērus. Sociālā distancēšanās tiek veicināta ar mērķi iespējami efektīvi ierobežot vīrusa izplatīšanos.

 

Latvijas Nacionālais mākslas muzejs aicina ikvienu sekot līdzi jaunākajai oficiālajai informācijai saistībā ar Covid-19 izplatību un nepieciešamajiem soļiem sabiedriskās un individuālās drošības nodrošināšanai.

 

#TiksimiesDrīz

Saistītie jaunumi