Noderīga informācija izstādes “Nepieradinātās dvēseles. Simbolisms Baltijas valstu mākslā” apmeklētājiem

Lai izstādes apmeklējums būtu drošs un patīkams, aicinām ņemt vērā ieteikumus un informāciju zemāk:

Atļautais apmeklētāju skaits -1. un -2. stāvā ir 29 cilvēki vienlaicīgi

Lūdzam ņemt vērā to, ka drošības apsvērumu dēļ vienam muzeja apmeklētājam ir paredzēti vismaz 10 m² no publiski pieejamās telpas. Personu skaits, kas vienlaicīgi var atrasties izstādē, ir 16 cilvēki, tādēļ ir iespējams, ka pirms izstādes apskates ir jāgaida rindā.

 

Apmeklējumam iesakām plānot no 40 minūtēm līdz 2 stundām

Izstādē ir iespējams skatīt filmu “Baltijas dvēseles. Māksla, leģendas un ainavas (Les âmes baltes. Arts, légendes et paysages)”, filmas ilgums 52 minūtes. Izstādes apskatē iespējams arī izmantot audiogidu (lejuplādē “GooglePlay” un “AppStore”), kopējais maršruta ilgums 50 minūtes.

 

Aicinām pievērst uzmanību darba laikam

Muzejā vislielākā apmeklētāju plūsma ir nedēļas nogalēs no plkst. 12.00-15.00. Aicinām apmeklēt muzeju darbadienās un atgādinām, ka piektdienu vakaros muzejs ir atvērts apmeklētājiem līdz plkst. 20.00. Muzeja kasi slēdz 30 minūtes pirms muzeja darba laika beigām. Muzeja kases darba laiks var tikt saīsināts un apmeklētāju ielaišana muzejā var tikt pārtraukta, ja tiks sasniegts maksimālais atļautais apmeklētāju skaits.

 

15 minūtes pirms darba laika beigām sākas pakāpeniska muzeja zāļu slēgšana. Vairāk par darba laiku šeit.

 

Drošs muzeja apmeklējums

Lai ierobežotu Covid-19 izplatību un nodrošinātu sanitārā protokola prasības muzejā, šobrīd LNMM ir pieejama tikai pašapkalpošanās garderobe un slēdzami skapīši. Muzejā ir iespēja izmantot bezkontakta norēķinus vai norēķinus ar karti, kā arī iegādāties ieejas biļetes muzeja apmeklējumam telefonā, lietotnē Mobilly. Biļešu cenas šeit.

 

Uzzini vairāk par drošu muzeja apmeklējumu šeit.

 

Mēs ievērojam visas valstī noteiktās prasības Covid-19 izplatības ierobežošanai, lai mūsu apmeklētāji muzejā justos droši un pasargāti, tādēļ lūdzam būt saprotošiem un sekot muzeja darbinieku norādījumiem, kā arī informācijai vizuālajās norādēs un audio paziņojumos.

 

Cienīsim viens otru un rūpēsimies par savu un līdzcilvēku veselību!