Fotosesiju cenas

Fotosesijas muzeja telpās notiek pēc iepriekšējas pieteikšanās, sazinoties ar mājas lapā norādīto tālruni vai e-pastu, vismaz vienu darba dienu iepriekš. Visiem fotosesijas dalībniekiem kasē, pirms biļešu iegādes, jāuzrāda derīgs Covid-19 sertifikāts par Covid-19 pārslimošanu vai vakcināciju kopā ar personu apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti). Muzejam ir tiesības atteikt pakalpojumu, ja fotografēšanās vēlamajā laikā traucē citus apmeklētājus vai muzeja plānoto apmeklētāju plūsmu. Muzejam ir tiesības pārtraukt foto sesijas norisi, ja netiek ievērotas epidemioloģiskās drošības prasības, tai skaitā, netiek ievērota distance no citiem muzeja apmeklētājiem un darbiniekiem vai, pārvietojoties pa muzeju, netiek lietota sejas maska.

FOTOSESIJU NOTEIKUMI

 

Pakalpojuma veids

 

Cena ar PVN

 

Jaunlaulāto fotografēšanās kāzu dienā vai citu svinīgu notikumu dalībnieku fotografēšanās muzeja pastāvīgajā ekspozīcijā, izmantojot profesionālo fototehniku.

 

Maksimālais skaits grupai: 6 personas

Fotosesijas ilgums: 1 stunda

 

Cenā iekļauta samaksa par muzeja pastāvīgās ekspozīcijas apmeklējumu.

 

Ar šo biļeti Latvijas Nacionālā mākslas muzeja galvenajā ēkā pieejams muzeja 2. – 3. stāvs. Iepriekš saskaņojot, pieejamas muzeja 4. stāva izstāžu zāles un Kupola zāle 5. stāvā, jumta terases*.

 

40,00 EUR

 

 

Jaunlaulāto fotografēšanās kāzu dienā vai citu svinīgu notikumu dalībnieku fotografēšanās muzeja interjerā, izmantojot profesionālo fototehniku.

 

Maksimālais skaits grupai: 6 personas

Fotosesijas ilgums: 1 stunda

 

Cenā nav iekļauta samaksa par muzeja pastāvīgās ekspozīcijas apmeklējumu.

 

Ar šo biļeti Latvijas Nacionālā mākslas muzeja galvenajā ēkā pieejamas muzeja kāpnes, vestibili, kā arī Kupola zāle un jumta terases periodā, kad tajā nav iekārtota izstāde*.

 

30,00 EUR

 

 

Fotosesiju pieteikšana

Latvijas Nacionālais mākslas muzejs:

+371 28365425 vai luize.mizga@lnmm.lv 

Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA:

+371 67357534 vai rigasbirza@lnmm.lv

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs:

+371 67222235 vai dmdm@lnmm.lv

Izstāžu zāle Arsenāls:

+371 67357527 vai pr.service@lnmm.lv

Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs:

+371 67288800 vai sbm@lnmm.lv

 

*Muzeja terases apmeklētājiem ir atvērtas vasaras sezonā un labos laika apstākļos. Laikā no 1. oktobra līdz 30. aprīlim (ziemas sezonā) terases ir slēgtas.

Pievienotais fails