TERRA INCOGNITA: Ceļojums laikā un telpā
Dziesminieks un ceļotājs Valdis Atāls. Vakara ietvaros notiks autora grāmatas prezentācija
image
24.11.2018 16:00
Sadarbībā ar “Jēkaba Ceļojumiem” Mākslas muzeja RĪGAS BIRŽA ceļotāju klubs “Terra incognita” (“Nezināmā zeme”) gaida tos, kuri vienmēr ceļā – domās vai īstenībā.

Vakara gaitā tiks prezentētas divas dziesminieka un dzejnieka Valda Atāla grāmatas „Elles Debesis” un „Uz domu stāvās kraujas”. Mākslinieks atzīmē: „Cilvēks pat sev ir TERRA INCOGNITA - neatklātā Zeme, pat vairāk- neatklātā Debess! Grāmatā „Elles Debesis”,  tiek atainoti vēsturiski un biogrāfiski notikumi, kas ir dzejnieka kā sabiedrības Dvēseles cenzēti. Daudzi lasītāji teic: Tā nevar būt, tās ir pasakas! Taču brīnumi notiek tik pat reāli kā dzīves negācijas. Grāmata uzrāda dzīves notikumus, kas veidojuši šo Dvēseli un kā viņa konfrontācijā ar sabiedrības politisko realitāti tiecas saglabāt sevi un savas Debesis. Dzīves drāma pārvēršas Mīlestības dziedājumā, kas jūtīgam lasītājam nostājas blakus kā viņa Dvēseles draugs!”

 Prezentāciju ievadīs koncerts, kurā piedalīsies Valda Atāla draugi mūziķi Ilze Grunte un Arnolds Kārklis. Autors aicina pasākumā piedalīties visus grāmatā „Elles Debesis” pieminētos cilvēkus, jo grāmata ir biogrāfiska un autors vēlas godināt arī tos savus draugus un ceļa biedrus, „kas palīdzēja man notikties kā Dvēselei. Esam!”

 

NORISES VIETA:

Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA / Doma laukums 6, Rīga

 

BIĻEŠU CENAS: 

pieaugušajiem: 6,00 EUR

studentiem, pensionāriem: 3,00 EUR

BIĻETES NOPĒRKAMAS IEPRIEKŠPĀRDOŠANĀ MUZEJA KASĒ!

 

PAPILDU INFORMĀCIJA:

T: (+371) 67 225209

E: Vita.Ozolina@lnmm.lv

 

SADARBĪBAS PARTNERIS

Saistītie pasākumi
Saistītās izglītības programmas