TERRA INCOGNITA: Inku impērijas mantiniece Peru
Stāsta "Jēkaba ceļojumu" vadītājs Uldis Alksnis
image
27.10.2018 16:00
Jēkaba Ceļojumu vadītājs Uldis Alksnis Inku zemē pabijis daudzas reizes un katrā no tām atklājis ko jaunu. Un vedīs tūristus atkal, jo Peru ir zinātkāro pasaules izzinātāju sapnis, kas intriģē ar savu leģendām apvīto vēsturi.

Kā inki spēja uzbūvēt tik grandiozas pilsētas, kas džungļu aizsegā stāv staltas vēl šobaltdien? Kas un kāpēc ir uzzīmējis mistiskās Naskas līnijas? Kas dzīvoja senajā Maču Pikču pilsētā? Vai saule un mēness patiesi dzimuši no Titikakas ezera dzīlēm?

Peru mūsdienas sasaucas ar pirmatnējām pagātnes balsīm. Saulē izbalējušas koloniālās pilsētiņas, kurās savas baznīcas uz seno civilizāciju drupām uzcēluši spāņu iekarotāji. Sinepju krāsas Andu kalni, kuru kanjonos lepni lido kondori. Slepenas zelta un sudraba atradnes. Krāsainie peruāņu tautas tērpni un zvārgulīši lamu kaklos. Un tradicionālās peruāņu stabulīšu melodijas, kas čalo kā kalnu strauts. Peru Tevi noteikti apburs!

 

PAR PROGRAMMU:

Sadarbībā ar “Jēkaba Ceļojumiem” Mākslas muzeja RĪGAS BIRŽA ceļotāju klubs “Terra incognita” (“Nezināmā zeme”) gaida tos, kuri vienmēr ceļā – domās vai īstenībā.

 

NORISES VIETA:

Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA / Doma laukums 6, Rīga

 

BIĻEŠU CENAS: 

pieaugušajiem: 6,00 EUR

studentiem, pensionāriem: 3,00 EUR

BIĻETES NOPĒRKAMAS IEPRIEKŠPĀRDOŠANĀ MUZEJA KASĒ!

 

PAPILDU INFORMĀCIJA:

T: (+371) 67 225209

E: Vita.Ozolina@lnmm.lv

 

SADARBĪBAS PARTNERIS

Saistītie pasākumi
Saistītās izglītības programmas