TERRA INCOGNITA: Argentīna – kontrastu zeme
image
23.07.2020 16:00
Stāstījuma galvenais fokuss būs kultūru migrācijas ceļi un to ietekme mūsdienu Argentīnas sabiedrībā. Latīņamerikas valsts, kas dēvēta par vienu no eiropeiskākajām savā kontinentā, atšķiras ar savu eklektisko savdabību.

To veido vēsturiska dažādu nāciju līdzāspastāvēšana un tradīciju saplūšana gan nekad nesnaudošajā Buenosairesas metropolē, gan vistālākajās Patagonijas pampās. Kādas ir sociālās, politiskās un kultūras izpausmes formas mūsdienu Argentīnā, ko ietekmējusi vēsturiskā migrācija? Dr. Leonardo Patačīnī – pētnieks un lektors Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātē Latvijas Universitātē. Galvenais pētniecības lauks saistīts ar starptautiski politisko ekonomiku un mūsdienu ekonomisko un sociālo vēsturi.

 

Cikla ietvaros apmeklētājiem būs iespēja arī apskatīt muzeja pastāvīgās ekspozīcijas un jaunākās izstādes.

 

NORISES VIETA:

Mākslas muzeja RĪGAS BIRŽA Konferenču zāle (3. stāvā)

 

BIĻEŠU CENAS:

pieaugušajiem: 6,00 EUR

studentiem, pensionāriem: 3,00 EUR

Vietu skaits ierobežots (25 cilvēki)! Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās!

Biļetes nopērkamas iepriekšpārdošanā Mākslas muzeja RĪGAS BIRŽA kasē.

 

PIETEIKŠANĀS UN PAPILDU INFORMĀCIJA:

T: (+371) 67 225209

E: Vita.Ozolina@lnmm.lv

 

VESELĪBAS UN DROŠĪBAS PASĀKUMI MUZEJĀ

- Lūdzam neapmeklēt muzeju, ja jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingra izolācija. Muzejam ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm liegt ieeju muzejā un aicināt tās atstāt muzeju.

- Lūdzam ievērot 2 metru distanci no citiem apmeklētājiem un muzeja darbiniekiem.

- Aicinām rūpēties par roku dezinfekciju. Muzejs nodrošina virsmu un izmantoto materiālu un aprīkojuma dezinfekciju.

- Nodarbību laikā lietot tikai personīgos vai personīgi piešķirtos darba instrumentus un materiālus (krītiņus, zīmuļus, dzēšgumijas, spilvenus sēdēšanai).

 

Mākslas muzeja RĪGAS BIRŽA publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. Jums ir tiesības iebilst pret savas un sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu ar LNMM saistītos resursos, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: lnmm@lnmm.lv. Lūdzu, norādiet konkrētas fotogrāfijas saiti un/vai atsūtiet ekrānšāviņu, kā arī sniedziet par sevi informāciju, lai mēs Jūs varētu identificēt kā datu subjektu.

Saistītās izglītības programmas