LEKCIJA: Sudraba Ēģipte
image
27.02.2020 17:00
Tikšanās ar Reem Maguid – eģiptoloģi un ekskursiju vadītāju, Alā Hegāzī (Alaa Hegazy), Ēģiptes ārkārtējā un pilnvarotā vēstnieka Latvijā un Zviedrijā, dzīvesbiedri.

“Tradicionālās ēģiptiešu rotaslietas ir kas vairāk nekā tikai māksla; tās ir valkājams kultūras mantojums un liecība par tradīcijām un pārmaiņām, kas notikušas tūkstošiem gadu laikā.” Ar šiem vārdiem Sigrida van Rode, grāmatas “Tuksneša sudrabs” (Desert Silver) autore, raksturo Ēģiptes rotaslietas. Jūs esat laipni aicināti uz lekciju par Ēģiptes tradicionālajām rotaslietām, kas ir “kas daudz vairāk nekā tikai greznojumi; tie apzīmē vērtības, cilvēka statusu, godu un ticību.”

 

Lekcija notiks angļu valodā ar tulkojumu latviešu valodā. 

 

NORISES VIETA:

Mākslas muzeja RĪGAS BIRŽA / Šāra un Kavicela pagrabi

 

IEEJA BEZ MAKSAS

Vietu skaits ierobežots!

 

PAPILDU INFORMĀCIJA:

T: (+371) 67 225209

E: Vita.Ozolina@lnmm.lv

 

Mākslas muzeja RĪGAS BIRŽA publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. Jums ir tiesības iebilst pret savas un sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu ar LNMM saistītos resursos, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: lnmm@lnmm.lv. Lūdzu, norādiet konkrētas fotogrāfijas saiti un/vai atsūtiet ekrānšāviņu, kā arī sniedziet par sevi informāciju, lai mēs Jūs varētu identificēt kā datu subjektu.