SARUNAS MUZEJĀ: Frančeska Kirke. “trauslums / fragile"
image
02.02.2020 15:00
Tikšanās ar mākslinieci Frančesku Kirki un izstādes kuratori Vitu Birzaku.

Uz laiku muzeja ierastā kārtība ir izjaukta, un tas ir kļuvis par neuzkrītoša inscenējuma radīšanas vietu, kur iemājot Frančeskas Kirkes izstādei “trauslums / fragile” un veidoties savdabīgam dialogam starp muzeja pastāvīgās ekspozīcijas artefaktiem un mākslinieces radīto – dažādās tehnikās veidotie darbi (glezniecība, keramika, grafika, telpisks objekts, audio instalācija) iekļaujas muzeja holandiešu, Ķīnas un Meisenes porcelāna, Japānas, Indonēzijas kolekcijās.

 

Svētdien, 2. februārī, plkst. 15.00 ikviens ir aicināts apskatīt šo izstādi kopā ar mākslinieci, kura pastāstīs par gan par izstādes kopējo koncepciju, gan par katru atsevišķo darbu. Sarunu vadīs izstādes kuratore Vita Birzaka.

 

NORISES VIETA:

Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA / Doma laukums 6, Rīga

 

DALĪBAS MAKSA:

Ieejas biļete izstādē.

GADA BIĻETES īpašniekiem pasākumu iespējams apmeklēt bez maksas.

 

PAPILDU INFORMĀCIJA:

Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

T: (+371) 67 226467

E: Lilita.Pudule@lnmm.lv

 

Mākslas muzeja RĪGAS BIRŽA publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. Jums ir tiesības iebilst pret savas un sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu ar LNMM saistītos resursos, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: lnmm@lnmm.lv. Lūdzu, norādiet konkrētas fotogrāfijas saiti un/vai atsūtiet ekrānšāviņu, kā arī sniedziet par sevi informāciju, lai mēs Jūs varētu identificēt kā datu subjektu.

Saistītās izstādes