KONCERTS: Itāļu baroka sonātes
19. Starptautiskais Baha kamermūzikas festivāls
29.11.2019 19:00
19. Starptautiskā Baha kamermūzikas festivāla ietvaros, 2019. gada 29. novembrī plkst. 19.00 Mākslas muzeja RĪGAS BIRŽA Venēcijas zālē (Doma laukumā 6, Rīgā) notiks koncerts “Itāļu baroka sonātes”.

Blokflautists Stefano Baljano (Stefano Bagliano) duetā ar klavesīnistu Masimiliano Farači (Massimiliano Faraci) atskaņos 17./18. gadsimta itāļu komponistu Andrē Falkonjeri (Andrea Falconieri, 1585/86–1656), Antonio Vivaldi (Antonio Vivaldi, 1678–1741), Benedeto Marčello (Benedetto Marcello, 1686–1739)un citu sonātes.

 

PAR IZPILDĪTĀJIEM

Stefano Baljano ir ne tikai starptautiski atzīts blokflautists un diriģents, bet arī baroka orķestra Collegium Pro Musica vadītājs. Papildus viņš ir arī vairāku festivālu mākslinieciskais vadītājs un konsultants, kā profesors strādā vairākās konservatorijās, vadījis vairākus kursus un meistarklases dažādās organizācijās.

 

Masimiliano Farači pēc diploma saņemšanas kā pianists īpaši specializējies klavesīna spēlē pie Patrika Airtona (Patrick Ayrton) Francijā. Mūziķis ir dibinājis ansambli Collegio Musicale San Giuliano dei Fiamminghi, kopā ar ko pēta un atskaņo 17./18. gadsimta mūziku. M. Farači ir arī mūzikas izglītības aktīvists un profesors Itālijā.

 

PAR FESTIVĀLU

Jau 19 gadus Starptautiskais Baha kamermūzikas festivāls un tā mākslinieciskā vadītāja, klavesīniste Aina Kalnciema, uz Latviju aicina pasaules labākos senās mūzikas izpildītājus. Festivāls apzināti vērsts uz intīmo, dvēselisko, personīgo un intraverto, apliecinot projekta veidotāju vēlmi atklāt Johana Sebastiana Baha (Johann Sebastian Bach, 1685–1750) un viņa priekšgājēju, laikabiedru un estētikas sekotāju daiļradi kamermūzikā.

 

NORISES VIETA:

Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA / Doma laukums 6, Rīga

Venēcijas zāle (4. stāvs)

 

BIĻEŠU CENAS:

10.00 EUR no personas

Biļetes nopērkamas iepriekšpārdošanā “Biļešu Paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv

Koncertā vietu skaits ir ierobežots (zāles ietilpība – 80 sēdvietas). Sēdvietas nav numurētas.

 

PAPILDU INFORMĀCIJA:

T: (+371) 67 226467

E: Lilita.Pudule@lnmm.lv

 

Mākslas muzeja RĪGAS BIRŽA publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. Jums ir tiesības iebilst pret savas un sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu ar LNMM saistītos resursos, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: lnmm@lnmm.lv. Lūdzu, norādiet konkrētas fotogrāfijas saiti un/vai atsūtiet ekrānšāviņu, kā arī sniedziet par sevi informāciju, lai mēs Jūs varētu identificēt kā datu subjektu.