TELPA, TĒRPS UN TĒLS: Aivazovska fenomens
image
31.10.2019 17:00
Stāsta mākslas zinātniece, Mākslas muzeja RĪGAS BIRŽA Glezniecības kolekcijas glabātāja, izstādes “Gaismas metafizika” kuratore Ksenija Rudzīte.

Ivans Aivazovskis (Иван Константинович Айвазовский / Ованнес Айвазян, 1817–1900), viens no populārākajiem un veiksmīgākajiem gleznotājiem krievu mākslas vēsturē, joprojām valdzina mākslas mīļotāju sirdis. Ģēnijs, likteņa izredzētais vai īstens darbarūķis? Klausītāji iepazīsies ar neparastu izcilā gleznotāja dzīvesstāstu un personības dažādiem aspektiem, kā arī uzzinās par viņa māksliniecisko metodi un daiļrades noslēpumiem.

 

NORISES VIETA:

Mākslas muzeja RĪGAS BIRŽA Konferenču zāle (3. stāvā)

 

BIĻEŠU CENAS:

pieaugušajiem: 6,00 EUR

studentiem, pensionāriem: 3,00 EUR

Biļetes nopērkamas iepriekšpārdošanā Mākslas muzeja RĪGAS BIRŽA kasē.

Vietu skaits ierobežots!

 

PAPILDU INFORMĀCIJA:

T: (+371) 67 225209

E: Vita.Ozolina@lnmm.lv

 

Mākslas muzeja RĪGAS BIRŽA publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. Jums ir tiesības iebilst pret savas un sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu ar LNMM saistītos resursos, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: lnmm@lnmm.lv. Lūdzu, norādiet konkrētas fotogrāfijas saiti un/vai atsūtiet ekrānšāviņu, kā arī sniedziet par sevi informāciju, lai mēs Jūs varētu identificēt kā datu subjektu.

Saistītie pasākumi
Saistītās izstādes