SARUNAS MUZEJĀ izstādē “Gaismas metafizika” (RU)
image
10.11.2019 15:00
Svētdien, 2019. gada 10. novembrī plkst. 15.00 notiks SARUNAS MUZEJĀ izstādē “Gaismas metafizika”.

Ekskursijas laikā kuratore Ksenija Rudzīte pastāstīs par izstādes “Gaismas metafizika” koncepciju un saturu. Apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar ievērojamā krievu mākslas skolas pārstāvja Ivana Aivazovska (Иван Константинович Айвазовский / Ованнес Айвазян, 1817–1900) interesantiem biogrāfijas faktiem un viņa daiļrades periodiem. Īpaša uzmanība tiks veltīta gaismas nozīmei meistara glezniecībā.

 

Noslēgumā paredzēta izstādes “19. gadsimta marīnas” apskate Boses zālē, kur “Sarunas” dalībnieki ieraudzīs Ivana Aivazovska laikabiedru jūras stihijas interpretācijas Rietumeiropas – Vācijas, Holandes, Francijas, Norvēģijas un Itālijas – skolu tradīcijās.

 

Pasākums notiks krievu valodā.

 

NORISES VIETA:

Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA / Doma laukums 6, Rīga

 

DALĪBAS MAKSA:

Ieejas biļete izstādē

GADA BIĻETES īpašniekiem ieeja ir bez maksas

 

PAPILDU INFORMĀCIJA:

Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

T: (+371) 67 226467

E: Lilita.Pudule@lnmm.lv

 

Mākslas muzeja RĪGAS BIRŽA publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. Jums ir tiesības iebilst pret savas un sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu ar LNMM saistītos resursos, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: lnmm@lnmm.lv. Lūdzu, norādiet konkrētas fotogrāfijas saiti un/vai atsūtiet ekrānšāviņu, kā arī sniedziet par sevi informāciju, lai mēs Jūs varētu identificēt kā datu subjektu.

Saistītie pasākumi
Saistītās izstādes