SARUNA par ikonogrāfijas kā garīgas mākslas būtību
image
06.09.2019 18:00
Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA aicina uz tikšanos un “Sarunu par ikonogrāfijas kā garīgas mākslas būtību” ar Latvijas Kristīgās akadēmijas rektori prof. Skaidrīti Gūtmani izstādē “Izglābtās ikonas. Nikolaja Kormašova kolekcija”.

Runāsim par to, kāpēc ikona personības identitāšu krīžu laikā, kurā mēs dzīvojam, spēj gan iedarboties uz cilvēku terapeitiski, gan arī fokusēt viņu uz Baznīcas garīgo paradigmu. Atklātā sarunā uzzināsiet, kāpēc šis mākslas veids ir ļoti pieprasīts un kā to var apgūt Latvijas Kristīgajā akadēmijā.

 

NORISES VIETA:

Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA / Doma laukums 6, Rīga

 

DALĪBAS MAKSA:

Ieejas biļete izstādē.

 

PAPILDU INFORMĀCIJA:

Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

T: (+371) 67225209

E: Vita.Ozolina@lnmm.lv

 

Mākslas muzeja RĪGAS BIRŽA publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. Jums ir tiesības iebilst pret savas un sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu ar LNMM saistītos resursos, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: lnmm@lnmm.lv. Lūdzu, norādiet konkrētas fotogrāfijas saiti un/vai atsūtiet ekrānšāviņu, kā arī sniedziet par sevi informāciju, lai mēs Jūs varētu identificēt kā datu subjektu.

Saistītās izstādes