Latvijas skolas somas piedāvājums Mākslas muzejā RĪGAS BIRŽA

„Latvijas skolas soma” ir lielākā valsts simtgades dāvana vairāk nekā 200 000 Latvijas bērniem un jauniešiem. Sākot ar 2018. gada septembri, projekta ietvaros ikvienam mūsu valsts skolēnam ir nodrošināta iespēja izzināt un klātienē pieredzēt Latvijas kultūras un dabas vērtības, iepazīt Latvijā radītas inovācijas un uzņēmējdarbības veiksmes stāstus.

Arī pieci LNMM muzeji – Latvijas Nacionālā mākslas muzeja galvenā ēka, Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA, Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs, Izstāžu zāle ARSENĀLS un Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs atbalsta šo iniciatīvu un piedāvā dažādas radošas un izzinošas aktivitātes muzejā.

 

Ekskursiju un muzejpedagoģisko aktivitāšu pieteikšanas un apmaksas kārtība Mākslas muzejā RĪGAS BIRŽA:

 

1. Muzeja apmeklējuma organizētājs saskaņo izvēlēto aktivitāti ar muzeja speciālistiem, rakstot uz rigasbirza@lnmm.lv vai zvanot uz (+371) 67 226467; (+371) 67 357536. Pieteikumā jānorāda: vēlamā aktivitāte, datums, laiks, dalībnieku skaits un vecums.

 

2. Muzeja speciālists izvērtē grupas vecumu, skolēnu skaitu un saskaņo ar organizētāju aktivitātes muzejā norises gaitu.

 

3. Pēc norises datuma un laika apstiprināšanas, skolēnu grupas organizētājs nosūta muzejam garantijas vēstuli uz rigasbirza@lnmm.lv, aizpildot šeit lejuplādējamo paraugu. Garantijas vēstuli iespējams arī iesniegt muzeja kasē apmeklējuma laikā.

 

4. Pēc muzeja apmeklējuma Latvijas Nacionālais mākslas muzejs izraksta rēķinu par veiktajiem pakalpojumiem un nosūta rēķina oriģinālu uz norādīto adresi. Pēc norādījuma, rēķins var tikt ieskanēts un nosūtīts elektroniski e-pastā.

 

Pirms muzeja apmeklējuma lūdzam pedagogus iepazīties ar muzeja iekšējās kārtības noteikumiem.

 

Aicinām iepazīties ar Mākslas muzeja RĪGAS BIRŽA piedāvājumu skolēnu grupām. Nodarbības veidotas tā, lai skolēns ar savu līdzšinējo pieredzi iesaistītos tēmas radošā iepazīšanā un apgūtu ko jaunu. Piedāvājums aptver 1.-12. klašu skolēnus.

 

Nodarbības un radošās darbnīcas:

Auduma apdrukas darbnīca “Biržas raksti”

Nospēlē muzeju!

 

Piedāvājumu skolēniem aktuālajās MMRB izstādēs skatīt šeit.

 

Ekskursijas:

Mākslas muzeja RĪGAS BIRŽA pārskata ekskursija 

Ekskursija Mākslas muzeja RĪGAS BIRŽA pastāvīgajā ekspozīcijā 

Ekskursijas aktuālajās izstādēs 

Ekskursija apmeklētājiem ar īpašām vajadzībām 

Rīgas Biržas arhitektūra un restaurācija 

 

 

VESELĪBAS UN DROŠĪBAS PASĀKUMI MUZEJĀ:

- Lūdzam neapmeklēt muzeju, ja Jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingra izolācija. Muzejam ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm liegt ieeju muzejā un aicināt tās atstāt muzeju.

Sākot ar 14. oktobri ikvienam muzeja apmeklētājam no 13 gadu vecuma obligāti jāvalkā sejas maska vai sejas vairogs (vizieris).

- Muzejs rekomendē veikt bezkontakta norēķinus vai izmantot maksājumu kartes, kā arī reģistrēties lietotnē Mobilly, lai ērti un ātri iegādātos biļetes telefonā.

- Lūdzam ievērot 2 metru distanci no citiem apmeklētājiem un muzeja darbiniekiem.

- Aicinām rūpēties par roku dezinfekciju. Muzejs nodrošina virsmu, izmantoto materiālu un aprīkojuma dezinfekciju.

- Nodarbību laikā lūgums lietot tikai personīgos darba instrumentus un materiālus (krītiņus, zīmuļus, dzēšgumijas, spilvenus sēdēšanai).

 

Aicinām iepazīties ar vispārīgajiem piesardzības pasākumiem LNMM apmeklējumam mājas lapas sadaļā COVID 19.