Pasākumi
Jaunumi
Vairāk
news-image
Pašam savs muzejs. Iespējas individuālam muzeja apmeklējumam klātienē un attālināti
Esam parūpējušies, lai ikviens var atklāt un iepazīt muzeju izstādes un ekspozīcijas gan tiešsaistē, gan klātienē!
news-image
Pašam savs muzejs
Saistībā ar valdības izsludināto ārkārtējo situāciju valstī Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā, Mākslas muzejā RĪGAS BIRŽA, Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā, Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejā un ekspozīcijā Muzeju krātuvē “Skulptūru mežs. Antīkās un renesanses tēlniecības nolējumi” no 2020. gada 9. novembra līdz 6. decembrim var notikt tikai individuāli apmeklējumi, izņemot vienas mājsaimniecības locekļiem.
news-image
Muzeju krātuvē atklāta Antīkās un renesanses tēlniecības nolējumu ekspozīcija "Skulptūru mežs"
No 2020. gada 29. oktobra Muzeju krātuvē (Pulka ielā 8, Rīgā) Latvijas Nacionālais mākslas muzejs piedāvā jaunu pastāvīgo ekspozīciju “Skulptūru mežs. Antīkās un renesanses tēlniecības nolējumi”. Pēc desmit gadu pārtraukuma atkal apskatāmas pasaulslavenu tēlniecības darbu kopijas no LNMM Ārzemju mākslas departamenta kolekcijas.
news-image
Muzeju krātuvē Latvijas Nacionālais mākslas muzejs atklāj jaunu pastāvīgo ekspozīciju "Skulptūru mežs. Antīkās un renesanses tēlniecības nolējumi"
No 2020. gada 29. oktobra Muzeju krātuvē (Pulka ielā 8, Rīgā) Latvijas Nacionālais mākslas muzejs atklāj jaunu pastāvīgo ekspozīciju “Skulptūru mežs. Antīkās un renesanses tēlniecības nolējumi”. Pēc desmit gadu pārtraukuma apmeklētāji atkal varēs redzēt pasaulslavenu tēlniecības darbu kopijas no LNMM Ārzemju mākslas departamenta kolekcijas.
Ielādēt vēl