Pasākumi
Jaunumi
Vairāk
news-image
Oktobris – labsajūtas mēnesis muzejā
Visu oktobri Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā, Mākslas muzejā RĪGAS BIRŽA un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā norisināsies pasākumu un nodarbību programma “Labsajūtas mēnesis muzejā”.
news-image
Atklāj neredzēto. Iepazīsti mākslu. Smelies iedvesmu Rīgā
Mākslas mīļotājiem jāieplāno apmeklējums vismaz trijos Rīgas muzejos – Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā, Mākslas muzejā RĪGAS BIRŽA un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā. Muzeji ir atvērti skatītājiem un aicina ikvienu redzēt izcilas izstādes, pievienoties gidu vadītām ekskursijām un smelties iedvesmu Rīgā.
news-image
Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA svin 9. dzimšanas dienu ar jaunās Nikolaja Rēriha gleznu ekspozīcijas atklāšanu un Ivana Aivazovska darbu izstādes kataloga publikāciju
Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA (Doma laukumā 6, Vecrīgā) 2020. gada 20. augustā, atzīmējot devīto dzimšanas dienu, saviem apmeklētājiem sarūpējis divus īpašus svētkus: Nikolaja Rēriha glezniecības ekspozīcijas atklāšanu un marīnista Ivana Aivazovska darbu izstādes kataloga publikāciju.
news-image
Skolēniem iespēja iejusties dažādu muzeja profesionāļu ādā nodarbībā "Nospēlē muzeju!"
No 2020. gada 11. augusta Mākslas muzejā RĪGAS BIRŽA (Doma laukumā 6, Vecrīgā) tiek aizsākta jauna izglītības programma “Nospēlē muzeju” sākum- un pamatskolas audzēkņiem, kas palīdzēs izprast, kā darbojas muzejs un kādas zināšanas un prasmes nepieciešamas muzeja darbiniekiem.
Ielādēt vēl