Modernisma laboratorija
Pasākumu cikls

Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs piedāvā pasākumu ciklu “Modernisma laboratorija”, aicinot uz viedokļu apmaiņu un sarunām par Latvijas un Eiropas modernismu. 

Programma veidota kā diezgan neformāla pēcpusdiena ar priekšlasījumiem un tiem sekojošām diskusijām, kas pulcētu dažādu kultūras jomu profesionāļus, studentus un citus interesentus. Ar vakara referātiem “Modernisma laboratorijā” viesosies pētnieki, tai skaitā arī jaunie un topošie speciālisti, kuri strādā pie tēmām, kas saistītas ar 20. gadsimta 20.–30. gadu vizuālo un lietišķo mākslu, teātri, operu, mūziku, kino, mākslas teoriju utt.

 

“Modernisma laboratorija” katram kļūs par neparastu ceļojumu kultūras vēsturē, aizraujošu jaunā iepazīšanas procesu, kurā piedalīties aicinām arī Jūs!

 

NORISES VIETA:

Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs

Elizabetes iela 57a, dz. 26 (ieeja caur pagalmu, 5. stāvs), Rīga

 

BIĻEŠU CENAS:

Pieaugušajiem – 5,00 EUR, skolēniem, studentiem, pensionāriem – 2,50 EUR.

Pasākuma ietvaros apmeklētājiem ir iespēja apskatīt muzeja pastāvīgo ekspozīciju un aktuālo izstādi.

 

PIETEIKŠANĀS UN PAPILDU INFORMĀCIJA:

T: (+371) 67 288800

E: sbm@lnmm.lv

Saistītie pasākumi
news-image
30 Jun 15:00
MODERNISMA LABORATORIJA: Parīzes mākslas skatuves varoņi starpkaru laikā: māksla, stils, tēls
Sestdien, 2018. gada 30. jūnijā, plkst. 15.00 Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs (Rīgā, Elizabetes ielā 57a, dz. 26) aicina uz mākslas vēstures pēcpusdienu “Modernisma laboratorija”, kurā ar stāstījumu par mākslas, stila un tēla mijiedarbību Parīzē starpkaru periodā uzstāsies divi vieslektori no Maskavas – A. Puškina Valsts tēlotājas mākslas muzeja 19.–20. gadsimta franču glezniecības kolekcijas kurators Dr. art. Aleksejs Petuhovs un 20. gadsimta ikdienas modes tērpu, frizūru un grima rekonstrukcijas eksperte, projekta “Retrolooks” autore Anna Gončarova.
news-image
16 Okt 17:30
MODERNISMA LABORATORIJA: Cuguharu Fužita: smalkās līnijas meistars
Otrdien, 2018. gada 16. oktobrī, plkst. 17.30 Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs (Rīgā, Elizabetes ielā 57a, dz. 26) aicina uz mākslas vēstures pēcpusdienu “Modernisma laboratorija”, kurā ar stāstījumu par japāņu-franču mākslinieku Cuguharu Fužitu uzstāsies mākslas zinātniece Dr. art. Nataļja Jevsejeva, atklājot meistara daiļrades aspektus un to ietekmi uz Aleksandras Beļcovas mākslu.
news-image
20 Nov 17:30
MODERNISMA LABORATORIJA: Cuguharu Fužita: smalkās līnijas meistars
Otrdien, 2018. gada 20. novembrī, plkst. 17.30 Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs (Rīgā, Elizabetes ielā 57a, dz. 26) aicina uz mākslas vēstures pēcpusdienu “Modernisma laboratorija”, kurā ar atkārtotu lekciju “Cuguharu Fužita: smalkās līnijas meistars” uzstāsies mākslas zinātniece Dr. art. Nataļja Jevsejeva, atklājot viņa daiļrades aspektus un to ietekmi uz Aleksandras Beļcovas mākslu.
Saistītās galerijas