SAJŪTU DARBNĪCA

Vienu reizi mēnesī Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs aicina ciemos ģimenes un citus interesentus uz radošām SAJŪTU DARBNĪCĀM, kas ir tematiski un konceptuāli saistītas ar muzejā apskatāmajām izstādēm, kā arī sabiedrībā un muzejā aktuāliem notikumiem. 

Darbnīcas ir piemērotas visu vecumu apmeklētājiem, un tajās īpaši gaidītas ģimenes ar bērniem.

 

Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs tapis ne tikai kā slaveno mākslinieku piemiņas vieta, bet pirmkārt kā laika kapsula, kas saglabājusi Rīgas mākslas dzīves 1920.–1930. gadu radošā nemiera kvintesenci. Pārkāpjot pāri dzīvokļa slieksnim, jābūt gataviem ienākt apburtajā telpā, kas sastāv no bohēmiskas dzīves smaržām un bērnu rotaļām, mīlas čukstiem un smiekliem, radošās eiforijas un dažādiem mākslas eksperimentiem.

 

Šī muzeja intīmā atmosfēra palīdzēs darbnīcu dalībniekiem muzejpedagoģes Baibas Aļļes vadībā mainīt skatupunktu no “es domāju” uz “es jūtu”, lai intuitīvi piedzīvotu to stāstu, kas mums šķiet tik svarīgs.

 

MĒRĶAUDITORIJA:

Darbnīca piemērota visu vecumu apmeklētājiem, īpaši piemērota ģimenēm ar bērniem. Nodarbības piemērotas cilvēkiem bez priekšzināšanām.

 

NORISES VIETA:

Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs / Elizabetes iela 57a, dz. 26

 

NORISES LAIKS:

Plkst. 17.00–19.00 

 

DALĪBAS MAKSA

2,50 EUR no personas

 

MATERIĀLI LĪDZI ŅEMŠANAI:

Pēc ieskatiem – līdzi var ņemt priekšautu. Visi citi darbnīcai nepieciešamie materiāli tiks nodrošināti uz vietas.

 

PIETEIKŠANĀS UN PAPILDUS INFORMĀCIJA:

Vietu skaits ierobežots.

Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.

T: (+371) 67 288 800

E: sbm@lnmm.lv

 

LNMM publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm.

Saistītie pasākumi