Auduma apdrukas darbnīca pieaugušajiem “Aizmigušais saprāts”
Radošā darbnīca pieaugušajiem izstādes “Fransisko Goija (1746–1828). Kaprīzes” ietvaros

Nodarbības sākumā apmeklētāji muzeja speciālista pavadībā apskatīs ievērojamā spāņu mākslinieka Fransisko Goijas (Francisco José de Goya y Lucientes, 1746–1828) grafikas sērijas “Kaprīzes” (“Los Caprichos”) ofortus, iepazīstoties ar tajos izmantotajām tehnikām un simbolu valodu.

Nodarbības otrajā daļā dalībnieki varēs praktiski izmēģināt sietspiedes tehniku, apdrukājot līdzi paņemto auduma gabalu, maisiņu vai kreklu, lai izgatavotu personisku, oriģinālu suvenīru sev vai dāvanu kādam citam. Darbā izmantosim trafaretus ar Fransisko Goijas sērijas “Kaprīzes” motīviem. Attēls tiks drukāts ar speciālu tekstila krāsu un pēc nogludināšanas būs noturīgs un mitrumizturīgs.

 

NORISES VIETA:

Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA / Doma laukums 6, Rīga

 

NORISES LAIKS:

darbnīcas pieejamas otrdienās un ceturtdienās no 2017. gada 28. marta līdz 2017. gada 13. jūlijam pēc iepriekšējas pieteikšanās

 

DALĪBAS MAKSA:

2,00 EUR no personas

 

DALĪBNIEKU SKAITS:

Vietu skaits ierobežots (15 dalībnieki)

 

MATERIĀLI LĪDZI ŅEMŠANAI: 

Apģērba gabals, aksesuārs vai mājas tekstila priekšmets no gluda dabīga (kokvilnas, lina) auduma. Ieteicams izvēlēties audumu bez izteiktas faktūras vai ļoti reljefas apdares. Noturīgāku un izteiksmīgāku rezultātu var sasniegt, drukājot attēlu ar tumšu krāsu uz gaiša auduma. Drukājamā attēla izmērs atbilst A4 formātam. Muzejs piedāvā auduma krāsas un sietus apdrukai.

 

PIETEIKŠANĀS UN PAPILDU INFORMĀCIJA:

Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.

T: (+371) 67 226467

E: Elizabete.Satrovska@lnmm.lv

Saistītās izstādes