Auduma apdrukas darbnīca izstādē “Izglābtās ikonas”

No 23. jūlija līdz 15. septembrim izstādes “Izglābtās ikonas” ietvaros pēc iepriekšējas pieteikšanās norisināsies auduma apdrukas darbnīca.

Radošajā darbā būs iespēja iepazīties ar sietspiedes tehniku. Izmantosim auduma apdrukas sietu ar ikonu “Dievmāte ar bērnu” (19. gadsimts, no LNMM krājuma).

 

Izstādē “Izglābtās ikonas. Nikolaja Kormašova kolekcija” iespējams apskatīt vairāk nekā 140 ikonas. Igaunijas māksliniekam un kolekcionāram Nikolajam Kormašovam (Николай Кормашов, 1929–2012) dzīves laikā izdevies savākt un restaurēt apjomīgu 15.–20. gadsimta krievu ikonu kolekciju, kas mūsdienās ir viena no plašākajām un nopietnākajām šāda veida privātajām kolekcijām. 

 

NORISES VIETA: 

Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA / Doma laukums 6, Rīga

 

NORISES LAIKS:

pēc iepriekšējas pieteikšanās grupām no 5 cilvēkiem

 

DARBNĪCAS CENA:

5,00 EUR pieaugušajiem; 3,00 EUR pirmsskolas vecuma bērniem, skolēniem, studentiem, pensionāriem par nodarbību un vienu apdruku
2,00 EUR par katru nākamo apdruku
 
Pirms darbnīcas apmeklējuma par papildus samaksu iespējams apskatīt arī izstādi gida pavadībā. Plašāka informācija, zvanot vai piesakot darbnīcu e-pastā.

 

MATERIĀLI LĪDZI ŅEMŠANAI:

gluds, gaišs kokvilnas audums vai apģērba gabals. Muzejs nodrošina auduma krāsas un sietus apdrukai

 

PIETEIKŠANĀS UN PAPILDU INFORMĀCIJA:

T: (+371) 67 357536

E: Aija.Ece@lnmm.lv

 

Mākslas muzeja RĪGAS BIRŽA publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. Jums ir tiesības iebilst pret savas un sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu ar LNMM saistītos resursos, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: lnmm@lnmm.lv. Lūdzu, norādiet konkrētas fotogrāfijas saiti un/vai atsūtiet ekrānšāviņu, kā arī sniedziet par sevi informāciju, lai mēs Jūs varētu identificēt kā datu subjektu.

Saistītās izstādes