Pasākumi
Jaunumi
Vairāk
news-image
“Neputns” laiž klajā izdevumu “Uga Skulme. Raksti. 1921–1940”
Gleznotāja, kritiķa, mākslas vēsturnieka un pedagoga Ugas Skulmes (1895–1963) kritiskie raksti izdoti 14 burtnīcās, tie sakārtoti hronoloģiskā secībā, sākot ar 1921. un noslēdzot ar 1940. gadu. Rakstus papildina ilustratīvā burtnīca, kas sniedz iespēju mūsdienu lasītājam apskatīt gan izdevumus, kuros Skulme publicējās, gan mākslas darbus, par kuriem rakstīja. Izdevuma sastādītāja – Astrīde Skulme, māksliniece – Zane Ernštreite.
news-image
Izstaigā izstādi "Skuja Braden. Samsāra" audio gida pavadībā!
Izmanto savu viedtālruni un personīgās austiņas, lai noklausītos abu autoru - Ingūnas Skujas un Melisas D. Breidenas stāstījumu par 15 izstādē redzamajiem mākslas darbiem.
news-image
Latvijas Nacionālais mākslas muzejs atsāk izglītojošo darbu
Sākot ar 2020. gada 10. jūniju Latvijas Nacionālais mākslas muzejs, Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs atkal piedāvās iespēju atklāt un izzināt muzeju ekspozīcijas un izstādes gan gida pavadībā, gan iesaistoties radošās aktivitātēs.
news-image
Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs kopā ar Skuja Braden piedāvā nebijušu iespēju – izstādes "Samsāra” apmeklētājiem laimēt oriģinālu porcelāna mākslas priekšmetu!
Skuja Braden izstādes vienmēr ir notikumi. Oriģināls, ne ar ko nesalīdzināms ir tandēma veidoto priekšmetu stils. Skuja Braden autortehnika maksimāli paplašina tradicionāli pieņemtās robežas keramikas un porcelāna mākslā.
Ielādēt vēl