Minimālisms un konceptuālisms 20. gadsimta otrās puses kultūrā
Lekciju kurss

Katru ceturtdienu, no 26. septembra līdz 14. novembrim, plkst. 12.10 izstādē "Academia" būs iespēja kopā ar Latvijas Mākslas akadēmijas maģistra programmas studentiem klausīties profesora Jāņa Taurena lekciju kursu “Minimālisms un konceptuālisms 20. gadsimta otrās puses kultūrā".

Lekciju apmeklētājiem būs iespēja gūt priekšstatu par minimālisma un konceptuālisma mākslas virzieniem, to galvenajiem pārstāvjiem un viņu raksturīgākajām darbu veidošanas stratēģijām plašākā 20. gadsimta otrās puses mākslas, filozofijas, politikas un ideoloģijas kontekstā. Kursā tiks aplūkoti ne tikai vizuālās mākslas pārstāvji, bet arī ar minimālisma virziens mūzikā, literatūrā un arhitektūrā, kā arī konceptuālisma rašanās saistība ar Fluxus kustību un muzikālo avangardu.

 

NORIES VIETA:

Izstāžu zāle ARSENĀLS / Torņa iela 1, Rīga

 

DALĪBAS MAKSA:

Ieejas biļete izstādē.

GADA BIĻETES īpašniekiem ieeja ir bez maksas.

 

PAPILDU INFORMĀCIJA:

Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

T: (+371) 67 716108

E: arsenals@lnmm.lv

 

LNMM publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. Jums ir tiesības iebilst pret savas un sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu ar LNMM saistītos resursos, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: lnmm@lnmm.lv. Lūdzu, norādiet konkrētas fotogrāfijas saiti un/vai atsūtiet ekrānšāviņu, kā arī sniedziet par sevi informāciju, lai mēs Jūs varētu identificēt kā datu subjektu.

Saistītās izstādes