Dienas skola rudens brīvlaikā ARS MINI

ARS MINI ir dienas skola rudens brīvlaikā aktīviem un zinātkāriem bērniem vecumā no 8 līdz 14 gadiem, kuri satiksies Latvijas Nacionālā mākslas muzeja izstāžu zālē ARSENĀLS ar mērķi pētīt un iepazīt kultūras institūcijas darbību un radoši pavadīt laiku, izzinot laikmetīgo mākslu.

 

Skolēnu aktivitātes ietvers ARSENĀLA darbībā iesaistīto profesiju pienākumu pētniecību un mūsdienu mākslas procesa iepazīšanu Latvijas Mākslas akadēmijas simtgades izstādē “Academia”. Dienas skolas uzdevumi izstrādāti, iekļaujot dažādu prasmju – kritiskās domāšanas, problēmrisināšanas, jaunrades, sadarbības u.c. – attīstīšanu.

 

Dalībnieki tiks aicināti izpētīt viņiem interesējošos mākslas aspektus pēc iespējas dažādākā veidā, kā arī piedalīties spēlēs, kopīgās diskusijās un grupu aktivitātēs. Tāpat audzēkņi piedalīsies eksperimentos, kas saistīti ar instalāciju būvēšanu un citām mākslas darbu radīšanas tehnikām.

 

Nodarbības vada LNMM muzejpedagoģe Baiba Aļļe.

 

MĒRĶAUDITORIJA:

Bērni vecumā no 8 līdz 14 gadiem.

 

NORISES VIETA:

Izstāžu zāle Arsenāls, Torņa iela 1, Rīga

 

NORISES LAIKS:

22.–25. oktobris, plkst. 11.00–16.00

 

MATERIĀLI LĪDZI ŅEMŠANAI:

Priekšauti vai darba apģērbs, kas var tikt nosmērēts ar krāsu. Pārējie darbam nepieciešamie materiāli tiks nodrošināti uz vietas.

Ēdiens pusdienu pauzei, kas siltumā ātri nesabojāsies. Ūdens pudele (uz vietas pieejams filtrēts dzeramais ūdens).

 

DALĪBAS MAKSA:

20 EUR par 4 dienām.

 

PAPILDU INFORMĀCIJA:

Dalībnieku skaits ierobežots. Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.

T: (+371) 67 716108

E: arsenals@lnmm.lv

E: baiba.alle@lnmm.lv

 

LNMM publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. Informējam, ka Jums ir tiesības iebilst pret savas vai sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu šajā mājas lapā, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: baiba.alle@lnmm.lv.

Saistītās izstādes