Kontakti
Informācija un ekskursiju pieteikšana
+371 67 324 461 ekskursijas@lnmm.lv
ADRESE

Latvijas Nacionālais mākslas muzejs

Jaņa Rozentāla laukums 1, Rīga, LV-1010, Latvija

(+371) 67 324 461          

 

Ieteikumiem un atsauksmēm:

E: lnmm@lnmm.lv

REKVIZĪTI
Reģ. Nr. 90001033633

Banka: Valsts kase
Kods: TRELLV22
Konta Nr.: LV97TREL2220556005000
VKKF konta Nr.: LV27TREL7220460500004
Ziedojumu konta Nr.: LV63TREL7220460000000

DARBINIEKI
Administrācija
Latvijas Nacionālā mākslas muzeja direktore
Māra Lāce
(+371) 67 325051
Mara.Lace@lnmm.lv
Direktores vietniece administratīvajā darbā
Una Sedleniece
(+371) 67 322524
Una.Sedleniece@lnmm.lv
Direktores vietniece krājuma darbā
Iveta Derkusova
(+371) 67 325021
Iveta.Derkusova@lnmm.lv
Lietvedības speciāliste
Lelde Gūtmane
(+371) 67 325051
Lelde.Gutmane@lnmm.lv
Latvijas Vizuālās mākslas departamenta vadītāja
Dr. art. Ginta Gerharde-Upeniece
(+371) 67 716101
Ginta.Gerharde@lnmm.lv
Komunikācijas nodaļas vadītāja
Anna Balandina
(+371) 67 716102
Anna.Balandina@lnmm.lv
Izglītības darba vadītāja
Baiba Grīnberga
(+371) 67 716102
Baiba.Grinberga@lnmm.lv
Personāla daļas vadītāja
Silvija Pakšķe
(+371) 67 357400
Silvija.Pakske@lnmm.lv
Saimnieciskā departamenta vadītājs
Bruno Millers
(+371) 67 716100
Bruno.Millers@lnmm.lv
Saimnieciskā departamenta vadītāja vietnieks
Reinis Joņins
(+371) 67 716100
Reinis.Jonins@lnmm.lv
Grāmatvedības un finanšu daļas vadītāja
Arta Taumane
(+371) 67 357412
Arta.Taumane@lnmm.lv
LNMM Administratore
Aija Remerte
(+371) 67 716125
Aija.Remerte@lnmm.lv
Izstāžu kuratori
Izstāžu kuratore
Ieva Kalnača
(+371) 67 716115
Ieva.kalnaca@lnmm.lv
Izstāžu kuratore

Dr. art. Dace Lamberga

(+371) 67 716103
Dace.Lamberga@lnmm.lv
Komunikācijas speciālisti
Komunikācijas nodaļas vadītāja
Anna Balandina
(+371) 67 716102
Anna.Balandina@lnmm.lv
Preses centra vadītāja
Nataļja Sujunšalijeva
(+371) 67 357527
Natalja.Sujunsalijeva@lnmm.lv
Digitālās komunikācijas speciāliste
Annija Sauka
(+371) 66 010707
Annija.Sauka@lnmm.lv
Komunikācijas speciāliste
Kristīne Lāce
(+371) 67 324461
Kristine.Lace@lnmm.lv
Izglītības programmu kuratori
Izglītības darba vadītāja
Baiba Grīnberga
(+371) 67 716102
Baiba.Grinberga@lnmm.lv
Izglītības programmu kuratore

Diāna Dimza-Dimme
(+371) 67 324461
Diana.Dimza@lnmm.lv
Izglītības programmu kuratore
Baiba Sprance
(+371) 67 324461
Baiba.Sprance@lnmm.lv
Izglītības programmu kurators
Eduards Dorofejevs
(+371) 67 716116
Eduards.Dorofejevs@lnmm.lv
Izglītības programmu kuratore
Katrīna Ilgača
(+371) 67 324461
Katrina.Ilgaca@lnmm.lv
Izglītības programmu kuratore
Laura Dravniece
(+371) 67 324461
Laura.Dravniece@lnmm.lv
Izglītības programmu kuratore

Anna Pūtele
(+371) 67 324461
Anna.Putele@lnmm.lv
Kolekciju glabātāji
Krājuma darba vadītāja
Daina Auziņa
(+371) 67 716104
Daina.Auzina@lnmm.lv
Kolekciju un zinātniskās izpētes nodaļas vadītāja, glezniecības kolekcijas glabātāja
(18. gs.–20. gs. 1. puse)
Dr. art. Aija Brasliņa
(+371) 67 716118
Aija.Braslina@lnmm.lv
Grafikas kolekcijas glabātāja
(18. – 20. gs. 1. puse)
Marita Bērziņa
(+371) 67 716120
Marita.Berzina@lnmm.lv
Memoriālo kolekciju (T. Zaļkalns, G. Šķilters, J. Grosvalds) glabātāja
Gunta Madlinska
(+371) 67 716121
Gunta.Madlinska@lnmm.lv
Laikmetīgās mākslas kolekcijas glabātāja
Astrīda Rogule
(+371) 67 602466 (Mūkusalas ielā 41b)
Astrida.Rogule@lnmm.lv
Latvijas Vizuālās mākslas departamenta tehniķe
Ilze Tauriņa
Ilze.Taurina@lnmm.lv
Restauratori
Grafikas restauratore-meistare
Velga Opule
(+371) 67 716140
Velga.Opule@lnmm.lv
Grafikas restauratore
Zane Tuča
(+371) 67 716140
Zane.Tuca@lnmm.lv
Gleznu restauratore-meistare
Dita Murziņa
(+371) 67 716142
Dita.Murzina@lnmm.lv
Gleznu restaurators-meistars
Zigmunds Lūsis
(+371) 67 716143
Zigmunds.Lusis@lnmm.lv
Noformēšanas darbu speciālists
Arvils Vilkaušs
(+371) 67 716141
Gleznu restauratore
Agnija Burmeistere
(+371) 67 716143
Agnija.Burmeistere@lnmm.lv
Grafikas restauratore
Ausma Šmite
(+371) 67 716140
Ausma.Smite@lnmm.lv
Bibliotēka
Bibliotēkas vadītaja
Alla Sidorina
(+371) 67 716124
Alla.Sidorina@lnmm.lv
Bibliotekāre
Elva Ģēvele
(+371) 67 716124
Elva.Gevele@lnmm.lv
Grāmatvedības un finanšu daļa
Grāmatvedības un finanšu daļas vadītāja
Arta Taumane
(+371) 67 357412
Arta.Taumane@lnmm.lv
Grāmatvede
Eva Zīle
(+371) 67 716105
Eva.Zile@lnmm.lv
Vecākā grāmatvede
Iraida Tillere
(+371) 67 357401
Iraida.Tillere@lnmm.lv
Grāmatvede
Ludmila Semjonova
(+371) 67 716106
Ludmila.Semjonova@lnmm.lv
Saimniecības daļa
Saimnieciskā departamenta vadītājs
Bruno Millers
(+371) 67 716100
Bruno.Millers@lnmm.lv
Saimnieciskā departamenta vadītāja vietnieks
Reinis Joņins
(+371) 67 716100
Reinis.Jonins@lnmm.lv
Multimediju speciālists
Raitis Upens
(+371) 67 357526
Raitis.Upens@lnmm.lv
Datortīkla adminstratore
Jeļena Žuka
(+371) 67 357526
Jelena.Zuka@lnmm.lv
Speciālists saimnieciski tehniskajā darbā
Jānis Rubenis
(+371) 67 325020
Janis.Rubenis@lnmm.lv
Inženieris
Viesturs Škraba
(+371) 67 716119
Viesturs.Skraba@lnmm.lv
LNMM Administratore
Aija Remerte
(+371) 67 716125
Aija.Remerte@lnmm.lv
Latvijas Vizuālās mākslas departamenta tehniķis
Raimonds Lejiņš
(+371) 67 716119
Raimonds.Lejins@lnmm.lv
Medijiem: Attēli, filmēšana, fotografēšana
Preses centra vadītāja
Nataļja Sujunšalijeva
(+371) 67 357527
Natalja.Sujunsalijeva@lnmm.lv
Komunikācijas nodaļas vadītāja
Anna Balandina
(+371) 67 716102
Anna.Balandina@lnmm.lv
Telpu īre
LNMM Administratore
Aija Remerte
(+371) 67 716125
Aija.Remerte@lnmm.lv
Muzeja restorāns
Muzeja restorāna administratore
Ginta Mitenberga
(+371) 25757390
muzejarestorans@gmail.com