DIENASGRĀMATU LASĪJUMI: Grosvaldi
image
18.09.2020 18:00
Grosvaldu ģimenē dienasgrāmatu rakstīšana bija populāra, to nosacīja gan laikmets, gan audzināšana, gan pašu iekšējā nepieciešamība. Šodien tās ir spilgtas 20. gadsimta pirmās puses liecības gan par ģimeni, gan mākslas, kultūras un politisko dzīvi.

Pasākuma gaitā iepazīstināsim ar mākslinieka Jāzepa Grosvalda, ārlietu resoru darbinieces Margarētas Grosvaldes un Mērijas Grosvaldes seniores dienasgrāmatām, kā arī klausīsimies dienasgrāmatu lasījumus.

 

Par dienasgrāmatām stāstīs virtuālā projekta "Grosvaldi1920" veidotājas Kristīne Želve, Eva Eglāja-Kristsone un Ieva Kalnača.

 

Lasījumus atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds. #Latvijai100

 

Ieeja bez maksas.

 

NORISES VIETA:

Latvijas Nacionālā mākslas muzeja bibliotēka
 

NEPIECIEŠAMA IEPRIEKŠĒJA PIETEIKŠANĀS:

Lūgums pieteikt savu dalību pasākumā. Vietu skaits ierobežots.

E: ekskursijas@lnmm.lv

T: 67 324 461

 

 

VESELĪBAS UN DROŠĪBAS PASĀKUMI MUZEJĀ

- Lūdzam neapmeklēt muzeju, ja jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingra izolācija. Muzejam ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm liegt ieeju muzejā un aicināt tās atstāt muzeju.

- Lūdzam ievērot 2 metru distanci no citiem apmeklētājiem un muzeja darbiniekiem.

- Aicinām rūpēties par roku dezinfekciju. Muzejs nodrošina virsmu un izmantoto materiālu un aprīkojuma dezinfekciju.

- Nodarbību laikā lietot tikai personīgos darba instrumentus un materiālus (krītiņus, zīmuļus, dzēšgumijas, spilvenus sēdēšanai).

 

Aicinām iepazīties ar vispārīgajiem piesardzības pasākumiem muzeja apmeklējumam mājas lapas sadaļā COVID 19

 

LNMM publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. Jums ir tiesības iebilst pret savas un sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu ar LNMM saistītos resursos, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: lnmm@lnmm.lv. Lūdzu, norādiet konkrētas fotogrāfijas saiti un/vai atsūtiet ekrānšāviņu, kā arī sniedziet par sevi informāciju, lai mēs Jūs varētu identificēt kā datu subjektu.