SARUNAS MUZEJĀ: Romualds Geikins. Konverģence
image
23.08.2020 15:00
TIKŠANĀS AR MĀKSLINIEKU: Romualds Geikins. Konverģence

Romualda Geikina gleznu un akvareļu personālizstādes “Konverģence” noslēdzošajā dienā aicinām uz tikšanos un sarunu ar mākslinieku.

“Man ļoti bieži prasa, kāpēc man ir tādas migliņas, tādi gaiši darbi, bet tas man radās izejot no filozofijas, ka mūsu pasaule – tā ir ilūzija. Un ilūzija ir vienmēr miglaina, mēs nekad nevaram viņu redzēt tādu ļoti spilgtu. Viņa ir miglaina,” tā Romualds Geikins par saviem darbiem stāsta izstādes pirmajā dienā. Arī izstādes pēdējā dienā mākslinieks dalīsies ar saviem stāstiem un pārdomām.

Sarunā piedalīsies arī izstādes kuratore Irēna Bužinska.  

Izglītības programma “Sarunas muzejā” ir tematisks pasākums – ekskursija-stāstījums-diskusija muzeja ekspozīcijā, kas piedāvā unikālu iespēju daudzpusīgāk un dziļāk iepazīt jaunākās izstādes un dažādus ar tām kontekstuāli saistītus jautājumus. Klausoties interesantā stāstījumā un iesaistoties diskusijā, ne vien apmeklētāji, bet arī sarunu īpašie viesi – mākslinieki, dizaineri, izstāžu kuratori, mākslas vēsturnieki, filozofi u.c. – sev un citiem atklāj daudz jauna par mākslas un kultūras vērtībām un aktualitātēm.

 

NORISES VIETA:

LNMM galvenā ēka / 4. stāva izstāžu zāles.

 

DALĪBAS MAKSA:

Ieejas biļete izstādē.

GADA BIĻETES īpašniekiem ieeja ir bez maksas.

 

NEPIECIEŠAMA IEPRIEKŠĒJA PIETEIKŠANĀS:

Vietu skaits ierobežots.

T: (+371) 67 324461

E: ekskursijas@lnmm.lv, norādot vārdu, uzvārdu un kontakttālruni.

 

Saistītās izstādes
Saistītās izglītības programmas