SARUNAS MUZEJĀ: Aleksandras Beļcovas dzīve un māksla (RU)
image
10.11.2019 12:00
Tikšanās un pastaiga ar izstādes kuratori, mākslas zinātnieci Dr. art. Nataļju Jevsejevu (Наталья Евсеева).

Ekskursija sniegs iespēju iepazīties ar Aleksandras Beļcovas (Александра Бельцова, 1892–1981) daiļradi, viņas nozīmīgo vietu modernisma mākslā Latvijā un būtiskākajiem dzīves faktiem. Izstāde ir līdz šim lielākā mākslinieces darbu retrospekcija, kas vienkopus atklāj viņas darbību glezniecībā, grafikā un porcelāna apgleznošanā. Stāstījums iekļaus saistošu informāciju par Aleksandras Beļcovas Eiropas ceļojumiem un pasaules mākslas bagātajām ietekmēm, ko ekspozīcijā papildinās fotoattēlu un dokumentālo materiālu klāsts.

 

Pasākums notiks krievu valodā.

 

Izglītības programma “Sarunas muzejā” ir tematisks pasākums – ekskursija-stāstījums-diskusija muzeja ekspozīcijā, kas piedāvā unikālu iespēju daudzpusīgāk un dziļāk iepazīt jaunākās izstādes un dažādus ar tām kontekstuāli saistītus jautājumus. Klausoties interesantā stāstījumā un iesaistoties diskusijā, ne vien apmeklētāji, bet arī sarunu īpašie viesi – mākslinieki, dizaineri, izstāžu kuratori, mākslas vēsturnieki, filozofi u.c. – sev un citiem atklāj daudz jauna par mākslas un kultūras vērtībām un aktualitātēm.

 

NORISES VIETA:

Latvijas Nacionālais mākslas muzejs

Jaņa Rozentāla laukums 1, Rīga

 

DALĪBAS MAKSA:

Ieejas biļete izstādē.

GADA BIĻETES īpašniekiem ieeja ir bez maksas.

 

PAPILDU INFORMĀCIJA:

E: ekskursijas@lnmm.lv

T: (+371) 67 324461

 

LNMM publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. Jums ir tiesības iebilst pret savas un sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu ar LNMM saistītos resursos, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: lnmm@lnmm.lv. Lūdzu, norādiet konkrētas fotogrāfijas saiti un/vai atsūtiet ekrānšāviņu, kā arī sniedziet par sevi informāciju, lai mēs Jūs varētu identificēt kā datu subjektu.

Saistītās izstādes
Saistītās izglītības programmas