LNMM mobilā lietotne - interaktīvais gids

Latvijas Nacionālais mākslas muzejs piedāvā bezmaksas mobilo lietotni, kas ikvienam ļauj atklāt un izzināt ekspozīcijas un unikālās ēkas arhitektūru. Lietotāja uzmanība tiek pievērsta detaļām, kuras caur dažādām aktivitātēm un izziņas līmeņiem iesaista aizraujošā stāstā. Lietotnes dizains ir veidots viegli un ērti lietojams.

 

Mobilo lietotni iespējams lejupielādēt vietnēs “GooglePlay” un “AppStore”. 

Lietotne piedāvā:

  • Iepazīsti muzeja ēku - atklāj detaļas par ar ēkas vēsturi un rekonstrukciju ar paplašinātās realitātes palīdzību;
  • Ekspozīcijas apskate – ietver 25 muzeja pastāvīgās ekspozīcijas mākslas darbu stāstus teksta un audio versijās;
  • Vienas gleznas stāsts – mākslinieki sniedz personisku komentāru par saviem darbiem video versijā;
  • Praktisku informāciju, plānojot muzeja apmeklējumu;
  • Trīs valodas – latviešu, angļu un krievu.

 

Arī tie mākslas cienītāji, kuru rīcībā nav mobilās ierīces lietotnes lietošanai, varēs izmēģināt mūsdienu tehnoloģiju iespējas, izīrējot resursu uz vietas.

 

PATRONS:

 

MOBILĀS IERĪCES APMEKLĒTĀJIEM NODROŠINA:

 

Saistītie jaunumi
news-image
Izstādei “PORTRETS LATVIJĀ. 20. GADSIMTS. Sejas izteiksme” radīts īpašs mobilais ceļvedis “20. gadsimta balsis”
Izstāde “PORTRETS LATVIJĀ. 20. GADSIMTS. Sejas izteiksme” parāda 20. gadsimtu kā aizejošo simtgadi – laiku, kurā tapa un veidojās, tika zaudēta un atkal atjaunota Latvijas valsts. Tā raksturo laikmetu, kurā personības, neskatoties uz šķēršļiem un kolīzijām, ieguldīja savu pieredzi un spēcīgo intelektuālo un radošo potenciālu.
news-image
Īpaši izstādei “TOP no top” radīts mobilais ceļvedis
No 2017. gada 29. jūlija Latvijas Nacionālā mākslas muzeja galvenajā ēkā ir eksponēta mecenātu Jāņa un Dinas Zuzānu kolekcijas izstāde “TOP no top”, kas piedāvā Latvijas mākslas pārskatu neierastā interpretācijā, uzsverot privātās kolekcijas tapšanu kā nebeidzamu procesu.
news-image
Īpaši izstādei “Romans Suta – 120. Universālā mākslas formula” radīts mobilais ceļvedis
Latvijas Nacionālais mākslas muzejs piedāvā izstādes apmeklētājiem tuvāk iepazīt izcilā latviešu mākslinieka, spilgtā klasiskā modernisma pārstāvja Romana Sutas daiļradi un dzīvesstāstu, izmantojot mobilo ceļvedi.
news-image
Īpaši izstādei “Juris Boiko. Sāls kristāli” radīts mobilais ceļvedis
Latvijas Nacionālais mākslas muzejs izstādes “Juris Boiko. Sāls kristāli” apmeklētājiem piedāvā tuvāk iepazīt mākslinieka Jura Boiko (1954–2002), plašāk zināma kā Hardija Lediņa (1955–2004) domubiedra un grupas “Nebijušu sajūtu restaurācijas darbnīca” (NSRD, 1982–1989) dibinātāja daiļradi, izmantojot mobilo ceļvedi.
news-image
Īpaši izstādei radīts mobilais ceļvedis “Jaņa Rozentāla “gaismas bildes””
Latvijas Nacionālais mākslas muzejs izstādes apmeklētājiem piedāvā tuvāk iepazīt ievērojamā latviešu glezniecības klasiķa daiļradi, izmantojot mobilo ceļvedi “Jaņa Rozentāla “gaismas bildes””.
Saistītās galerijas