Brīnum_zem_es
Nodarbības pirmsskolas un sākumskolas grupām

Latvijas Nacionālā mākslas muzeja apakšzemes apjoms ir īsta brīnumu glabātuve burtiskā un pārnestā nozīmē. Tur atrodas gan muzeja glezniecības krātuve, gan Lielā izstāžu zāle, kur notiek rosinošanas un aizraujošas izstādes.

Nodarbību cikls “BRĪNUM __ ZEM __ES” veidots jaunākajiem mākslas muzeja apmeklētājiem (3–13 gadi). Nodarbībās pirmsskolas un sākumskolas grupas dodas interaktīvā piedzīvojumā, vienlaikus gūstot ieskatu muzeja dzīvē un aktuālajā izstādē. 

 

Mākslinieka Ērika Apaļā personālizstādē “Ģimene” dalībnieki iepazīs Ērika Apaļā mākslas darbus ar dažādu maņu palīdzību. Ar tausti sajutīs gleznās redzamos priekšmetu paraugus, sajutīs to smaržu un pat paši tiks aicināti kļūt par gleznu. Noslēgumā, balstoties uz piedzīvoto, dalībnieki veidos katra paša Brīnumzemes radošo darbu un vienosies pavisam īsā dalībnieku veidoto darbu pop – up izstādē! 

 

Pirms muzeja apmeklējuma lūdzam pedagogus iepazīstināt jaunos apmeklētājus ar muzeja iekšējās kārtības noteikumiem. Ja apmeklējums plānots projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros, plašāka informācija pieejama šeit.

 

Nodarbību vada muzejpedagoģe Baiba Aļļe.

 

NORISES VIETA:

Latvijas Nacionālais mākslas muzeja Lielā izstāžu zālē (-2. stāvs)

Jaņa Rozentāla laukums 1, Rīga

 

NORISES LAIKS:

No 2020. gada 7. februāra līdz 29. martam

 

MĒRĶAUDITORIJA:

Pirmsskola un sākumskolas grupas.

 

MATERIĀLI LĪDZI ŅEMŠANAI:

Eļļas pasteļa krītiņi

 

DALĪBAS MAKSA:

2,50 EUR

 

PIETEIKŠANĀS UN PAPILDU INFORMĀCIJA:

Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.

Maksimālais dalībnieku skaits grupā - 15

E: ekskursijas@lnmm.lv 

T: (+371) 67 324461

Saistītās izstādes