Pasākumi
Jaunumi
Vairāk
news-image
Vidusskolēnus aicina piedalīties atmiņu klažu konkursā
Izstādes "Tev ir pienākušas 1243 ziņas. Dzīve pirms interneta. Pēdējā paaudze" veidotāji aicina vidusskolēnus piedalīties atmiņu klažu konkursā.
news-image
Noslēdzoties izstādei “Mākslinieku radītās rotas. No Pikaso līdz Kūnsam”, LNMM dāvinājumā saņem Bernāra Venē darbu
Noslēdzoties kultūras un mākslas portāla “Arterritory.com” rīkotajai izstādei “Mākslinieku radītās rotas. No Pikaso līdz Kūnsam. Diānas Venē kolekcija” Latvijas Nacionālā mākslas muzeja Kupola zālē (Rīgā, Jaņa Rozentāla laukumā 1), franču tēlnieks Bernārs Venē kā pateicību par veiksmīgi realizētu projektu uzdāvinājis Latvijas Nacionālajam mākslas muzejam savu lielformāta grafikas darbu “Effondrement: Arcs” (2013), kas ir pirmais viņa mākslas paraugs LNMM Ārzemju mākslas kolekcijā.
news-image
Dokumentālās filmas “Spertāla kapričo” pirmizrāde
Atzīmējot mākslinieka Arvīda Spertāla 120. jubileju, 2017. gada 15. decembrī plkst. 17.00 Latvijas Nacionālā mākslas muzeja konferenču zālē (J.Rozentāla laukumā 1, Rīgā) notiks dokumentālās filmas “Spertāla kapričo” pirmizrāde. Filmas scenārija autore un režisore ir Dace Micāne-Zālīte, operators Artūrs Lapinskis. Pasākumu organizē Spertālu dzimta un filmas radošā komanda.
news-image
“Neputns” izdod Edvardas Šmites un Paula Daijas grāmatu par Johanu Heinrihu Baumani
“Faktiski par Baumaņa dzīvi mēs zinām mazāk nekā par viņa medībām un medījumu… Apzinoties uzdevuma sarežģītību un tomēr meklējot jaunus materiālus un apkopojot sen zināmo, ir tapusi grāmata par Johanu Heinrihu Baumani – par mednieku, gleznotāju un literātu, par cilvēku, kurš ilgus gadus dzīvojis visai sarežģītā laikā,” raksta mākslas zinātniece Edvarda Šmite.
Ielādēt vēl