Preses relīzes
Vēl tikai 3 nedēļas skatāma izstāde “MAREUNROL’S. Paplašinātā realitāte”
Kad? Kur?
Norises laiks - 13.11.2019 - 08.12.2019
Pirmā publiskošana - 13.11.2019
Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs
Pievienotie faili
Saistītā informācija
news-image
Vēl tikai 3 nedēļas skatāma izstāde “MAREUNROL’S. Paplašinātā realitāte”
Vēl trīs nedēļas – līdz 8. decembrim – ir iespēja apmeklēt izstādi “MAREUNROL’S. Paplašinātā realitāte”, ko piedāvā Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs (Rīgā, Skārņu ielā 10) sadarbībā ar latviešu modes dizaineru duetu MAREUNROL’S (Mārīte Mastiņa-Pēterkopa un Rolands Pēterkops). Projekta noslēgumā – meistarklase pieaugušajiem “Sirreālais cepurnieks”, “Sarunas muzejā” par citādu modes fotogrāfiju un grāmatas iznākšana.
news-image
30 Nov 12:00
DARBNĪCA PIEAUGUŠAJIEM: Cepuru meistarklase
Meistarklasē dalībnieki iepazīs izstādē redzamās tērpu kolekcijas, kurās īpašu lomu spēlē cepures - tās var būt gigantiskas galvassegas kā baisas un sirreālas vīzijas, vai skatuve ikdienišķām mizanscēnām.
news-image
30 Nov 14:00
SARUNAS MUZEJĀ: Citāda modes fotogrāfija
Projekta “MAREUNROL`S. Paplašinātā realitāte” vadītājas Ineses Baranovskas saruna ar fotogrāfi Ivetu Gabaliņu (Vaivodi), kura daudzkārt sadarbojusies ar izstādē skatāmo modes dizaineru duetu MAREUNROL’S, veidojot modes fotogrāfijas un video.
news-image
MAREUNROL’S. Paplašinātā realitāte
No 2019. gada 10. oktobra līdz 8. decembrim Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā (Rīgā, Skārņu ielā 10) pirmo reizi būs skatāma vērienīga pazīstamā latviešu modes dizaineru dueta MAREUNROL’S (Mārīte Mastiņa-Pēterkopa un Rolands Pēterkops) izstāde “MAREUNROL’S. Paplašinātā realitāte”.