Kontakti
Informācija un ekskursiju pieteikšana
+371 67222235; +371 67830917
ADRESE

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs

Skārņu iela 10/20, Rīga, LV-1050, Latvija

(+371) 67 222235

dmdm@lnmm.lv

 

 

DARBINIEKI
Administrācija
Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja vadītāja
Inese Baranovska
(+371) 67 830900
Inese.Baranovska@lnmm.lv
Krājuma darba vadītāja
Velta Raudzepa
(+371) 67 830901
Velta.Raudzepa@lnmm.lv
Komunikācijas speciālisti
Komunikācijas speciāliste
Anna Dzene
(+371) 67 222235
Anna.Dzene@lnmm.lv
Izglītības programmu kuratori
Izglītības programmu kuratore
Agrita Pore
(+371) 67 830917
Agrita.Pore@lnmm.lv
Izglītības programmu kuratore
Kristīne Šica
(+371) 67 222235
Kristine.Sica@lnmm.lv
Izglītības programmu kuratore
Liene Granovska
(+371) 67 830917
Liene.Granovska@lnmm.lv
Kolekciju glabātāji
Krājuma darba vadītāja
Velta Raudzepa
(+371) 67 830901
Velta.Raudzepa@lnmm.lv
Tekstilmākslas un ādas mākslas kolekcijas glabātāja
Rūta Rinka
(+371) 67 830912
Ruta.Rinka@lnmm.lv
Keramikas un porcelāna kolekcijas glabātāja
Dace Ļaviņa
(+371) 67 830904
Dace.Lavina@lnmm.lv
Dizaina un dekoratīvā koka mākslas kolekcijas glabātāja
Ieva Zvejniece
(+371) 67 830914
Ieva.Zvejniece@lnmm.lv
Izstāžu kuratori
Izstāžu kuratore
Irēna Bužinska
Irena.Buzinska@lnmm.lv
Restauratori
Keramikas un stikla restauratore-vecmeistare
Inta Tiltiņa
(+371) 67 830911
Inta.Tiltina@lnmm.lv
Saimniecības daļa
Saimniecības pārzine
Jevgēņija Deņisova
(+371) 67 830910
Jevgenija.Denisova@lnmm.lv
Izstāžu iekārtotājs
Uldis Timoško
(+371) 67 830913
Galdnieks
Modris Esserts
(+371) 67 227833
Modris.Esserts@lnmm.lv