DIZAINA DOMNĪCA PEDAGOGIEM: Anna Andersone, Riga TechGirls
image
20.01.2020 16:00
DIZAINA DOMNĪCAS PEDAGOGIEM ir programma vispārizglītojošo skolu pedagogiem, kas motivē un iedvesmo skaidrot dizaina nozīmi jauniešu auditorijai. Nodarbības vada dizaina jomas speciālisti, kuri ar stāstu un radošu uzdevumu palīdzību sniedz pedagogiem iespēju papildināt zināšanas un pieredzi.

Anna Andersone ir viena no kustības Riga TechGirls (http://www.rigatechgirls.org/) līdzdibinātājām, kurai ir pieredze divu tehnoloģijas un dizaina start-up berta.me un froont.com veidošanā. Anna ir arī viena no koprades telpas The Mill līdzdibinātājām un darbojas komūnas TechHub Riga valdē. Viņai ir svarīgi, lai nākotnē arī sievietēm un meitenēm būtu līdzvērtīgas tiesības un prasmes, kā arī lai tās būtu konkurētspējīgas mainīgajā darba un biznesa vidē.

 

Šobrīd Anna izstrādā jaunu inovatīvu produktu - apģērbu pieskārieniem Be-with (https://bewithclothing.com/), kas cilvēkos palīdz izdalīties laimes hormonam.

 

MĒRĶAUDITORIJA:

Vispārizglītojošo un mākslas skolu pedagogi.

Noslēgumā dalībniekiem tiek izsniegta apliecība par pilna cikla apmeklējumu (9h).

 

NORISES VIETA:

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs / Skārņu iela 10, Rīga

 

DOMNĪCAS ILGUMS:

No 16.00 līdz 19.00

 

DALĪBAS MAKSA:

Ieeja visās DOMNĪCĀS PEDAGOGIEM ir bez maksas un sniedz iespēju apskatīt DMDM aktuālo izstādi.

 

PIETEIKŠANĀS UN PAPILDU INFORMĀCIJA:

Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, norādot pārstāvēto skolu.

T: (+371) 67 830 917

E: jekaterina.potasova@lnmm.lv

 

 

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm.  

 

Jums ir tiesības iebilst pret savas vai sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu šajā mājas lapā, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: dmdm@lnmm.lv. Lūdzu norādiet konkrētas fotogrāfijas saiti un/vai atsūtiet ekrānšāviņu, kā arī sniedziet par sevi informāciju, lai mēs Jūs varētu identificēt kā datu subjektu. Jūsu iesniegtā informācija tiks reģistrēta un izvērtēta.

 

Saistītie pasākumi
Saistītās izglītības programmas