DISKUSIJA: Latvijas tekstilmākslas aktualitātes. Vakar. Šodien. Rīt
image
19.02.2020 17:00
19. februārī plkst. 17.00 Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā Edītes Pauls-Vīgneres jubilejas personālizstādē “Kafijas kantāte” notiks diskusija “Latvijas tekstilmākslas aktualitātes. Vakar. Šodien. Rīt”, kurā piedalīsies nozares speciālisti, Latvijas Mākslas akadēmijas mācībspēki un studenti, mākslinieki, mākslas zinātnieki un muzeju darbinieki, kas interesējas par tekstilmākslu.

Moderatore: mākslas zinātniece, izstādes kuratore, Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja krājuma darba vadītāja Velta Raudzepa.

 

Diskusijā jomas speciālisti aicināti dalīties pārdomās par Latvijas tekstilmākslas evolūciju 20. un 21. gadsimtā, izvērtējot tās nākotnes perspektīvas. Tiks aplūkoti tādi jautājumi, kā tekstilmākslas spēja atspoguļot laikmeta aktualitātes, dažādu sabiedrības sociālo slāņu problēmas un kultūru mijiedarbības tēmas. Runāsim par vizuālās mākslas, amatniecības un dizaina saskarsmes robežām, par tekstilmākslas nozīmi šodien Latvijā un citur pasaulē un ceļiem, kā attīstīt šo specifisko mākslas un dizaina nozari Latvijā.

 

MĒRĶAUDITORIJA:

Nozares profesionāļi

 

NORISES VIETA:
Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs / Skārņu iela 10, Rīga
 

DALĪBAS MAKSA:

Ieejas biļete izstādē.

GADA BIĻETES īpašniekiem ieeja ir bez maksas.


PAPILDU INFORMĀCIJA UN PIETEIKŠANĀS:

Vietu skaits ierobežots.

Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.
E: Velta.Raudzepa@lnmm.lv 

T: (+371) 67 830901

 

LNMM publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. Jums ir tiesības iebilst pret savas un sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu ar LNMM saistītos resursos, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: lnmm@lnmm.lv. Lūdzu, norādiet konkrētas fotogrāfijas saiti un/vai atsūtiet ekrānšāviņu, kā arī sniedziet par sevi informāciju, lai mēs Jūs varētu identificēt kā datu subjektu.

Saistītās izstādes