SARUNAS MUZEJĀ: Edīte Pauls-Vīgnere. Personālizstāde "Kafijas kantāte"
image
08.02.2020 14:00
Tikšanās un pastaiga izstādē ar tekstilmākslinieci Edīti Pauls-Vīgneri un mākslas zinātnieci, izstādes kuratori Veltu Raudzepu.

Sarunā māksliniece Edīte Pauls-Vīgnere pastāstīs par savu 50 gadus ilgo radošo darbību tekstilmākslā un raksturos izstādē eksponētos  lielformāta gobelēnus  un jauktas tehnikas darbus, kas radīti septiņdesmitajos un astoņdesmitajos gados.

 

Izglītības programma “Sarunas muzejā” ir tematisks pasākums – ekskursija-stāstījums-diskusija muzeja ekspozīcijā, kas piedāvā unikālu iespēju daudzpusīgāk un dziļāk iepazīt jaunākās izstādes un dažādus ar tām kontekstuāli saistītus jautājumus. Klausoties interesantā stāstījumā un iesaistoties diskusijā, ne vien apmeklētāji, bet arī sarunu īpašie viesi – mākslinieki, dizaineri, izstāžu kuratori, mākslas vēsturnieki, filozofi u.c. – sev un citiem atklāj daudz jauna par mākslas un kultūras vērtībām un aktualitātēm.

 

NORISES VIETA:
Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs / Skārņu iela 10, Rīga
 

DALĪBAS MAKSA:

Ieejas biļete izstādē.

GADA BIĻETES īpašniekiem ieeja ir bez maksas.


PAPILDU INFORMĀCIJA:
Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

 

LNMM publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. 

 

Jums ir tiesības iebilst pret savas un sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu ar LNMM saistītos resursos, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: lnmm@lnmm.lv. Lūdzu, norādiet konkrētas fotogrāfijas saiti un/vai atsūtiet ekrānšāviņu, kā arī sniedziet par sevi informāciju, lai mēs Jūs varētu identificēt kā datu subjektu.

Saistītās izstādes
Saistītās izglītības programmas