SARUNAS MUZEJĀ: Citāda modes fotogrāfija
image
30.11.2019 14:00
Projekta “MAREUNROL`S. Paplašinātā realitāte” vadītājas Ineses Baranovskas saruna ar fotogrāfi Ivetu Gabaliņu (Vaivodi), kura daudzkārt sadarbojusies ar izstādē skatāmo modes dizaineru duetu MAREUNROL’S, veidojot modes fotogrāfijas un video.

Iveta Gabaliņa ir starptautiski atzīta, praktizējoša fotogrāfe (ivetagabalina.com) un fotogrāfijas pasniedzēja kopš 2008. gada. No 2018. gada viņa ir ISSP Galerijas programmas vadītāja. Iveta guvusi vairākas balvas starptautiskos konkursos (CDS Documentary Essay balva fotogrāfijā, C/O Berlin Talents 2013, Burn Magazine stipendija, u.c.), un viņas darbi regulāri tiek izstādīti gan Latvijā, gan ārvalstīs. 2016. gadā viņa kopā ar kinētiskās mākslas pionieri Artūru Riņķi veidoja izstādi “Ceļojums uz Nekurieni” Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā, savukārt nesenākā Ivetas personālizstāde “My hand is warmer than the Sun” šovasar bija skatāma Careva Contemporary galerijā Rīgā. 

 

“Sarunas muzejā” ir tematisks pasākums – ekskursija-stāstījums-diskusija muzeja ekspozīcijā, kas piedāvā unikālu iespēju daudzpusīgāk un dziļāk iepazīt jaunākās izstādes un dažādus ar tām kontekstuāli saistītus jautājumus. Klausoties interesantā stāstījumā un iesaistoties diskusijā, ne vien apmeklētāji, bet arī sarunu īpašie viesi – mākslinieki, dizaineri, izstāžu kuratori, mākslas vēsturnieki, filozofi u.c. – sev un citiem atklāj daudz jauna par mākslas un kultūras vērtībām un aktualitātēm.

 

NORISES VIETA:

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs

Skārņu iela 10, Rīga

 

MĒRĶAUDITORIJA:

Aicināti visi interesenti.

 

DALĪBAS MAKSA:

Ieejas biļete izstādē. 

GADA BIĻETES īpašniekiem ieeja ir bez maksas.

 

PAPILDU INFORMĀCIJA:

T: (+371) 67 222235

E: dmdm@lnmm.lv

 

Saistītās izstādes
Saistītās izglītības programmas