DARBNĪCA PIEAUGUŠAJIEM: Cepuru meistarklase
image
30.11.2019 12:00
Meistarklasē dalībnieki iepazīs izstādē redzamās tērpu kolekcijas, kurās īpašu lomu spēlē cepures - tās var būt gigantiskas galvassegas kā baisas un sirreālas vīzijas, vai skatuve ikdienišķām mizanscēnām.

MAREUNROL’S cepures mitinās starptelpā starp modi un mākslu, fantāzijai manifestējoties materiālā. Tiks apspriesta cepures nozīme agrāk un šodien, pieveršoties arī vīriešu modei. 

 

Darbnīcu vadīs cepuru meistare Laila Brūvele, kura ir veidojusi galvassegas dažādām teātra un operas izrādēm, tostarp sadarbojusies ar MAREUNROL`S, kā arī pārzina latviešu etnogrāfisko galvassegu mantojumu. 

 

Nodarbība paredz praktisku darbošanos: eksperimentus ar materiāliem un tehnikām, skicēšanu modelēšanu, cepuru maketu izveidi un tehnisku cepurnieka dizaina domāšanu. 

 

#creepersgonnacreep

 

NORISES VIETA:

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs

Skārņu iela 10, Rīga

 

MĒRĶAUDITORIJA:

Aicināti visi interesenti 

 

NODARBĪBAS ILGUMS:

2h 

 

DALĪBAS MAKSA: 

7 EUR no dalībnieka  (cenā iekļauts izstādes apmeklējums)

 

PAPILDU INFORMĀCIJA:

Ar iepriekšēju pieteikšanos 

T: (+371) 60 001328; (+371) 67 222235

E: dmdm@lnmm.lv

 

LNMM publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. Jums ir tiesības iebilst pret savas un sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu ar LNMM saistītos resursos, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: lnmm@lnmm.lv. Lūdzu, norādiet konkrētas fotogrāfijas saiti un/vai atsūtiet ekrānšāviņu, kā arī sniedziet par sevi informāciju, lai mēs Jūs varētu identificēt kā datu subjektu.

 

Saistītās izstādes