Atvērtā dizaina darbnīca ar mākslinieku Pēteri Sidaru
image
28.08.2019 16:00
Darbnīcā aicināsim visu vecumu apmeklētājus un dizaina entuziastus ļauties Pētera Sidara uzdrīkstēšanās un radošuma vilnim un, eksperimentējot ar ikdienas lietām, dabas formām un struktūrām, priekšmetiem un telpas fragmentiem, radīt savu dizaina priekšmetu.

Ekscentriskais mākslinieks Pēteris Sidars jau skatītāju ir pieradinājis pie tā, ka spēj atklāt aizvien jaunas un nepieredzētas mākslas tehnikas, izmantojot materiālus, ko ikdienā ierasti nesaistām ar mākslu. DMDM 30 gadu jubilejas izstādes "REDZĒTS - IZREDZĒTS - IZREDZĒTS" ietvaros esam aicinājuši muzeja draugu un domubiedru uz īpašu darbnīcu.

Radošās aktivitātes tiek organizētas kā atvērts pasākums no plkst. 16.00-19.00. Interesenti var pievienoties jebkurā laikā iepriekš nepiesakoties.

MĒRĶAUDITORIJA:
Darbnīca piemērota visu vecumu muzeja apmeklētājiem.
Darbnīca īpaši piemērota ģimenēm.

NORISES VIETA:
Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs
Skārņu iela 10, Rīga

MATERIĀLI LĪDZIŅEMŠANAI:
Visi darbam nepieciešamie materiāli tiks nodrošināti uz vietas.

DALĪBAS MAKSA:
5,00 EUR no personas.
Cenā iekļauta dalība darbnīcā un izstādes "REDZĒTS - NEREDZĒTS - IZREDZĒTS" apskate.

PAPILDU INFORMĀCIJA:
T: (+371) 67 830917, (+371) 67 222235
E: dmdm@lnmm.lv

DMDM publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. Informējam, ka Jums ir tiesības iebilst pret savas vai sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu šajā mājas lapā, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: dmdm@lnmm.lv

Saistītās izstādes