Atvērtā dizaina darbnīca ar Aļonu Bausku
image
14.08.2019 16:00
Darbnīca ar modes dizaineri Aļonu Bausku "QooQoo" piedāvās kopīgi pētīt reciklēšanas un inovāciju tēmu dizainā, radoši darbojoties ar netradicionāliem materiāliem.

2014. gadā savu 25 gadu jubileju DMDM atzīmēja ar modes zīmola „Qoo Qoo” kolekciju „Timeless”. Latvijas mākslas zelta fonds no DMDM krājuma modes dizaineres Aļonas Bauskas radošajā darbā transformējas mūsdienīgos auduma rakstos un tērpos. Kolekcijā tika integrēti elementi no unikālās fabrikas „Baltars” porcelāna, sienas vitrāžām un atsaucēm uz vecmeistariem. Šogad muzeja 30 gadu jubilejas izstādes "REDZĒTS - NEREDZĒTS - IZREDZĒTS" ietvaros esam aicinājuši Aļonu Bausku uz jaunu sadarbību.

MĒRĶAUDITORIJA:
Darbnīca piemērota visu vecumu muzeja apmeklētājiem.
Darbnīca īpaši piemērota ģimenēm.

NORISES VIETA:
Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs
Skārņu iela 10, Rīga

MATERIĀLI LĪDZIŅEMŠANAI:
Visi darbam nepieciešamie materiāli tiks nodrošināti uz vietas.

DALĪBAS MAKSA:
5,00 EUR no personas.
Cenā iekļauta dalība darbnīcā un izstādes "REDZĒTS - NEREDZĒTS - IZREDZĒTS" apskate.

Radošās aktivitātes tiek organizētas kā atvērts pasākums no plkst. 16.00-19.00. Interesenti var pievienoties jebkurā laikā iepriekš nepiesakoties.

PAPILDU INFORMĀCIJA:
T: (+371) 67 830917, (+371) 67 222235
E: jekaterina.potasova@lnmm.lv

DMDM publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. Informējam, ka Jums ir tiesības iebilst pret savas vai sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu šajā mājas lapā, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: dmdm@lnmm.lv

Saistītās izstādes