SIETSPIEDES APDRUKAS DARBNĪCA
image
14.08.2019 12:00
Senā, bet mūsdienās popularitāti atguvusī sietspiedes apdrukas tehnika piedāvā nebeidzamas iespējas dekoratīvu elementu un krāsu kombinēšanā - no košās neona krāsās kombinētiem grafiķa Sigismunda Vidberga rakstiem uz tava t-krekla līdz klasiskos toņos ieturētas auduma somas apdrukai. Radošās izvēles ir tavas!

"Mans dizains" piedāvā iespēju dažāda vecuma apmeklētājiem veidot savu, unikālu dizaina priekšmetu, izmantojot izstādē “REDZĒTS – NEREDZĒTS – IZREDZĒTS” eksponēto priekšmetu motīvus. 

 

Sieti:

1.  Apgāda “Zelta ābele” grāmatu iesējums, Andrejs Purmalis (1910-1948). Mākslinieka meitas gleznotājas Līgas Purmales dāvinājums, 1989

2. NYC ēkas skice - audumu metu skices kaklasaitēm, Sigismunds Vidbergs. Iegūtas no mākslinieka dēla Nino Vidberga dzīvesbiedres Annas  Vidbergas dzīvojošas ASV, Koniktikutas štatā, Riveredžā.

3. R, G, A - Audumu metu skices kaklasaitēm, Sigismunds Vidbergs, Iegūtas no mākslinieka dēla Nino Vidberga dzīvesbiedres Annas  Vidbergas dzīvojošas ASV, Koniktikutas štatā, Riveredžā.

4. Ceļa zīme – objekts no izstādes iekārtojuma

5. Mans Dizains #dmdm30

 

MĒRĶAUDITORIJA:

Darbnīca piemērota visu vecumu muzeja apmeklētājiem.

Darbnīca īpaši piemērota ģimenēm.

 

NORISES VIETA:

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs

Skārņu iela 10, Rīga

 

MATERIĀLI LĪDZIŅEMŠANAI:

Gaišs kokvilnas audums vai apģērba gabals apdrukai.

 

DALĪBAS MAKSA:

5,00 EUR pieaugušajiem un 3,00 EUR pirmsskolas vecuma bērniem, skolēniem, studentiem, pensionāriem par nodarbību un vienu apdruku.

2,00 EUR par katru nākamo apdruku.

Dalības maksā nav iekļauta izstādes apskate.

 

PIETEIKŠANĀS UN PAPILDU INFORMĀCIJA:

Dalībnieku skaits ierobežots. 

Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.

Grupām no  6 cilvēkiem iespējams pieteikt atsevišķu darbnīcu.

T: (+371) 60 001328; (+371) 67 830917; (+371) 67 222235

E: kristine.sica@lnmm.lv; dmdm@lnmm.lv

 

DMDM publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm. Informējam, ka Jums ir tiesības iebilst pret savas vai sava nepilngadīgā bērna fotogrāfijas izvietošanu šajā mājas lapā, nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: dmdm@lnmm.lv.