Latvijas skolas somas piedāvājums DMDM

„Latvijas skolas soma” ir lielākā valsts simtgades dāvana vairāk nekā 200 000 Latvijas bērniem un jauniešiem. Sākot ar 2018. gada septembri, projekta ietvaros ikvienam mūsu valsts skolēnam ir nodrošināta iespēja izzināt un klātienē pieredzēt Latvijas kultūras un dabas vērtības, iepazīt Latvijā radītas inovācijas un uzņēmējdarbības veiksmes stāstus.

Arī pieci LNMM muzeji – Latvijas Nacionālā mākslas muzeja galvenā ēka, Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA, Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs, Izstāžu zāle ARSENĀLS un Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs atbalsta šo iniciatīvu un piedāvā dažādas radošas un izzinošas aktivitātes muzejā.

 

Ekskursiju un muzejpedagoģisko aktivitāšu pieteikšanas un apmaksas kārtība Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā:

 

1. Muzeja apmeklējuma organizētājs saskaņo izvēlēto aktivitāti ar muzeja speciālistiem, rakstot uz dmdm@lnmm.lv vai zvanot uz (+371) 60 001328; (+371) 67 830917. Pieteikumā jānorāda: vēlamā aktivitāte, datums, laiks, dalībnieku skaits un vecums.

 

2. Muzeja speciālists izvērtē grupas vecumu, skolēnu skaitu un saskaņo ar organizētāju aktivitātes muzejā norises gaitu.

 

3. Pēc norises datuma un laika apstiprināšanas, skolēnu grupas organizētājs nosūta muzejam garantijas vēstuli uz dmdm@lnmm.lv, aizpildot šeit lejuplādējamo paraugu. Garantijas vēstuli iespējams arī iesniegt muzeja kasē apmeklējuma laikā.

 

4. Pēc muzeja apmeklējuma Latvijas Nacionālais mākslas muzejs izraksta rēķinu par veiktajiem pakalpojumiem un nosūta rēķina oriģinālu uz norādīto adresi. Pēc norādījuma, rēķins var tikt ieskanēts un nosūtīts elektroniski e-pastā.

 

Pirms muzeja apmeklējuma lūdzam pedagogus iepazīties ar muzeja iekšējās kārtības noteikumiem.

 

Aicinām iepazīties ar Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja piedāvājumu skolēnu grupām. Nodarbības veidotas tā, lai skolēns ar savu līdzšinējo pieredzi iesaistītos tēmas radošā iepazīšanā un apgūtu ko jaunu. Piedāvājums aptver 1.-12. klašu skolēnus.

 

Nodarbības:
 
Radošās darbnīcas:
 
Nodarbības skolēniem:
 

Piedāvājumu skolēniem aktuālajās DMDM izstādēs skatīt šeit.

 

Ekskursijas: