Izveidots Jauniešu ceļvedis mākslas muzejos
2018. gada septembrī uzsākot trešo sezonu un iepazīstoties ar jaunajiem biedriem, Mākslas muzeja Jauniešu kluba viens no galvenajiem uzdevumiem bija darbs pie īpaša ceļveža mākslas muzejos.

Kā pavadīt dienu kopā ar ģimeni? Cik pakāpienu ir lielajām izstāžu zāles ARSENĀLS kāpnēm? Kur meklējams slavenais Instagram lodziņš? Kas ir programma “Vārds dizainam?” Kur var ceļot laikā un sajust mākslinieka krāsu kastes smaržu? Atbildes uz šiem jautājumiem un vēl citus interesantus faktus var atrast Mākslas muzeja Jauniešu kluba un mākslinieces Elīnas Brasliņas kopīga darba rezultātā tapušajā Jauniešu ceļvedī Mākslas muzejos.

 

Tajā apkopoti ieteikumi tieši jauniešu auditorijai aizraujošai laika pavadīšanai Mākslas muzeja galvenajā ēkā, Mākslas muzejā RĪGAS BIRŽA, Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā, izstāžu zālē ARSENĀLS un Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejā. Ērtākai muzeju apmeklējuma plānošanai noderēs krāsaina karte, kas palīdzēs atrast ātrākos maršrutus starp piecām muzeja ēkām. Ja jūties apmaldījies mākslā un telpā, atrodi savu ceļvedi, kārtīgi to izpēti un atklāj, kas vēl meklējams mākslas muzejos Rīgā!

 

Ceļvedis bez maksas pieejams visās muzeja struktūrvienībās.

 

PROJEKTU ATBALSTA:

Latvijas Republikas Kultūras ministrija

Saistītās izglītības programmas