“Rīgas svētki muzejā” un daudzi jauni pasākumi tekstilmākslas triennāles izstādēs
Turpinoties 6. Rīgas Starptautiskajai tekstilmākslas un šķiedras mākslas triennālei “Tradicionālais un laikmetīgais”, augustā un septembrī pasākumu programma papildināta ar bezmaksas ekskursijām, radošajām darbnīcām, lekcijām, tikšanām un citiem piedāvājumiem ģimenēm ar bērniem, pieaugušajiem un skolām. Izzinošas aktivitātes rosinās apmeklētājus tuvāk iepazīt tekstilmākslu divās lielākajās triennāles izstādēs – “IDENTITĀTE / IDENTITY” Latvijas Nacionālā mākslas muzeja izstāžu zālē ARSENĀLS (Vecrīgā, Torņa ielā 1) un “Gobelēnu krāsas. Mūsdienu gobelēni no “Mobilier national” kolekcijas Francijā” Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā (Rīgā, Skārņu ielā 10). Projekts tiek īstenots Latvijas valsts simtgades programmas ietvaros.

PAR IZSTĀDĒM

6. Rīgas Starptautiskās tekstilmākslas un šķiedras mākslas triennāles “Tradicionālais un laikmetīgais” galvenā izstāde IDENTITĀTE / IDENTITY līdz š. g. 16. septembrim LNMM izstāžu zālē ARSENĀLS ļauj vienkopus redzēt 84 mūsdienu autoru darbus no visas pasaules, kas atklāj inovatīvas parādības un tendences nozarē. Dalībnieki aplūko identitāti no nacionālā, personiskā, politiskā, ģenētiskā un daudziem citiem aspektiem, pārsteidzot ar tehnisko un māksliniecisko iespēju klāstu. Izstādi ievada pasaulslavenu meistaru darbi, savukārt atsevišķa ekspozīcijas zāle atvēlēta īpaši Baltijas pārstāvjiem par godu trīs valstu simtgadēm.

 

Līdz 30. septembrim izstādē Gobelēnu krāsas Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā (DMDM) viesosies 15 mūsdienu gobelēni no “Mobilier national” (Nacionālā mēbeļu fonda) kolekcijas, kas ir Francijas nacionālās kultūras dārgums. Leģendārā Gobelēnu manufaktūra Parīzē kopš 17. gadsimta saglabājusi izcilas amatniecības tradīcijas un uztur pastāvīgu saikni ar moderno mākslu. Rīgā apskatāmie darbi tapuši pēc slavenu mākslinieku skicēm – no Anrī Matisa (Henri Matisse), Žana Lirsā (Jean Lurçat), Huana Miro (Joan Miró), Lekorbizjē (Le Corbusier) līdz ORLAN.

 

RĪGAS SVĒTKI MUZEJĀ

Rīgas svētku laikā, 18. augustā, Latvijas Nacionālais mākslas muzejs piedāvā apmeklētājiem sevišķi draudzīgu cenu – 1,50 EUR – ieejas biļetēm* abās triennāles izstādēs i.z. ARSENĀLS (plkst. 12.00–17.00) un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā (plkst. 11.00–17.00), kā arī īpašu pasākumu programmu Rīgas svētki muzejā abās minētajās vietās.

* Cena attiecas uz ieejas biļeti vienai personai vai ģimenei ar bērniem neatkarīgi no ģimenes locekļu skaita. Biļetes katrā muzejā jāiegādājas atsevišķi.

 

Sestdien ARSENĀLĀ visas dienas garumā norisināsies atvērtās radošās darbnīcas. No plkst. 12.00 līdz 17.00 gan pieaugušajiem, gan bērniem būs iespēja pašiem izmēģināt atšķirīgas tekstilmākslas tehnikas un piedalīties kopīgu mākslas darbu tapšanā. Darbnīcā Trīs identitātes auduma kolāžā tiks atveidoti ievērojamu Baltijas gleznotāju audekli, bet darbnīcā Sasildīsim Baltiju turpināsim radīt lielformāta kompozīciju – veltījumu “Baltijas ceļam”.

Mērķauditorija: aicināti visi interesenti!

Materiāli līdzi ņemšanai: visi darbam nepieciešamie materiāli tiks nodrošināti uz vietas.

Dalības maksa: ieejas biļete izstādē 1,50 EUR.

 

Plkst. 12.30–14.00 šeit norisināsies sietspiedes apdrukas darbnīca, iedvesmojot skatītājus apgūt vienu no daudzajām tekstilmākslas tehnikām. Darbnīcas dalībnieki varēs personalizēt līdzpaņemtus tekstila priekšmetus, uz tiem uzdrukājot attēlus ar kādu no Latvijas Nacionālā mākslas muzeja kolekcijas darbiem.

Mērķauditorija: aicināti visi interesenti!

Materiāli līdzi ņemšanai: gluds, gaišs, dabīgs (kokvilnas, lina) audums, apģērba gabals vai aksesuārs. Muzejs nodrošina auduma krāsas un sietus apdrukai.

Dalības maksa: pieaugušajiem – 5,00 EUR, bērniem – 2,00 EUR. Par katru nākamo apdruku – 2,00 EUR.

Vietu skaits ierobežots.

Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni (+371) 29 240762 vai e-pastu arsenals@lnmm.lv.

 

Plkst. 12.00 Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā durvis vērs darbnīca Aužam kopā ar DMDM izglītības programmu kuratori, tekstilmākslinieci Kristīni Šicu. Gan lieli, gan mazi tiks aicināti iesaistīties gobelēna darināšanā, kopīgi aužot Vecrīgas ainavu.

Mērķauditorija: aicināti visi interesenti!

Materiāli līdzi ņemšanai: visi darbam nepieciešamie materiāli tiks nodrošināti uz vietas.

Dalības maksa: ieejas biļete izstādē 1,50 EUR.

Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

 

Plkst. 14.00 būs iespēja pievienoties ekskursijai latviešu valodā un pastaigai izstādē “Gobelēnu krāsas” ar mākslas zinātnieci Irēnu Bužinsku.

Mērķauditorija: aicināti visi interesenti!

Dalības maksa: ieejas biļete izstādē 1,50 EUR.

Papildu informācija:

ARSENĀLS: (+371) 67 716108, arsenals@lnmm.lv;

DMDM: (+371) 67 222235, 67 830917, dmdm@lnmm.lv

 

Rīgas svētku ietvaros arī nākamajā dienā, 19. augustā, plkst. 14.00 Irēna Bužinska aicinās uz ekskursiju franču gobelēnu izstādē, tagad jau krievu valodā.

Mērķauditorija: aicināti visi interesenti!

Dalības maksa: ieejas biļete izstādē saskaņā ar cenrādi.

 

CITI JAUNUMI

PIEAUGUŠAJIEM

Katru ceturtdienu – 16., 23. un 30. augustā, kā arī 6. un 13. septembrī plkst. 16.00–19.00 izstādē “IDENTITĀTE / IDENTITY sadarbībā ar Latvijas Mākslas akadēmijas Tekstilmākslas nodaļas studentiem ARSENĀLĀ norisināsies divas atvērtās darbnīcas, kurās skatītāji varēs līdzdarboties tekstila mākslas darbu radīšanā, gūstot priekšstatu par kompozīciju veidošanas iespējām un tehniskajiem paņēmieniem.

 

Radošā darbnīca Sasildīsim Baltiju ir veltīta vēsturiski un politiski nozīmīgam notikumam – “Baltijas ceļam”. Ikviens apmeklētājs tiek aicināts iesaistīties lielformāta darba tapšanas procesā. Šajā mākslas objektā ir vizualizētas Igaunijas, Latvijas un Lietuvas ģeogrāfiskās kontūras vienotā kompozīcijā, atgādinot par Baltijas valstu ģeopolitisko, vēsturisko un emocionālo kopību. Instalācijas radīšanai izmantots industriāli austs stikla šķiedras siets, kurā dalībnieki var veidot dažādu izmēru un reljefa formu kompozīcijas no tekstilšķiedrām (dzijas bārkšu bumbas, pušķi) katras valsts karoga krāsās.

 

Savukārt darbnīcas Trīs identitātes apmeklētāji audumu kolāžas tehnikā interpretēs trīs ievērojamu Baltijas valstu simbolisma pārstāvju – Vilhelma Purvīša, Mikaloja Konstantina Čurļoņa (Mikalojus Konstantinas Čiurlionis) un Konrāda Megi (Konrad Vilhelm Mägi) – gleznas.

Mērķauditorija: aicināti visi interesenti!

Materiāli līdzi ņemšanai: visi darbam nepieciešamie materiāli tiks nodrošināti uz vietas.

Dalības maksa: ieejas biļete izstādē (1,50 EUR ceturtdienu akcijas “Labā diena” ietvaros).

Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Papildu informācija pa tālruni (+371) 67 716108

vai e-pastu arsenals@lnmm.lv.

 

22. augustā plkst. 17.30 Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā izstādes “Gobelēnu krāsas. Francija” pasākumu programmā ar lekciju Gobelēnu renesanses vēsture uzstāsies žurnāliste, kultūras vēsturniece no Baltkrievijas Alla Gorbača (Алла Горбач). Tas būs stāsts par 20.–21. gadsimta gobelēnu vēstures interesantākajiem posmiem, īpaši akcentējot Žana Lirsā ieguldījumu tekstilmākslas attīstībā, kurš pēckara periodā iesaistīja šajā mākslas nozarē izcilus franču māksliniekus, arhitektus un citas radošas personības, tādējādi ieviešot jaunu estētiku. Lektore pievērsīsies arī materiālu un tehnoloģiju interesantāko faktu skaidrojumam, analizējot dažādu laikmetu un gobelēnu mākslas kopsakarības. Lekcija notiks krievu valodā bez tulkojuma.

Mērķauditorija: aicināti visi interesenti!

Lekcijas cena: pieaugušajiem – 3,50 EUR, skolēniem, studentiem, pensionāriem – 2,00 EUR.

Pieteikšanās un papildu informācija pa tālruni (+371) 67 830917, 26 408553

vai e-pastu Agrita.Pore@lnmm.lv.

 

29. augustā plkst. 17.30 Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs uzaicinājis uz Sarunu muzejā tekstilmākslinieku Egilu Rozenbergu. Viņš ir vienīgais Baltijas valstu pārstāvis, kura gobelēnu skices tikušas izvēlētas un izaustas prestižajās “Mobilier national” gobelēnu manufaktūrās Parīzē un Bovē. Tikšanās laikā mākslinieks dalīsies personīgajā pieredzē par gobelēnu tapšanu, stāstīs par sadarbību ar “Mobilier national” un audēju meistarību. Abi Francijā radītie Egila Rozenberga lielformāta gobelēni, kā arī šim notikumam īpaši veltīta filma ir skatāma izstādē “Gobelēnu krāsas. Francija”.

Mērķauditorija: aicināti visi interesenti!

Dalības maksa: ieejas biļete izstādē.

Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

 

1. septembrī plkst. 12.30–14.00 LNMM izstāžu zālē ARSENĀLS izstādes “IDENTITĀTE / IDENTITY ietvaros piedāvājam iepazīties ar vienu no tekstilmākslas tehnikām – sietspiedes auduma apdruku. Darbnīcas dalībnieki varēs personalizēt līdzpaņemtus tekstila priekšmetus, uz tiem uzdrukājot attēlus ar kādu no Latvijas Nacionālā mākslas muzeja kolekcijas darbiem.

Mērķauditorija: aicināti visi interesenti!

Materiāli līdzi ņemšanai: gluds, gaišs, dabīgs (kokvilnas, lina) audums, apģērba gabals vai aksesuārs. Muzejs nodrošina auduma krāsas un sietus apdrukai.

Dalības maksa: pieaugušajiem – 5,00 EUR,

pirmsskolas vecuma bērniem, skolēniem, studentiem, pensionāriem – 3,00 EUR.

Par katru nākamo apdruku – 2,00 EUR.

Vietu skaits ierobežots.

Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās pa e-pastu arsenals@lnmm.lv.

 

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja programma Sestdienas ekskursija 1., 8., 15. un 22. septembrī plkst. 14.00–15.00 piedāvā apmeklēt izstādi “Gobelēnu krāsas. Francija” apvienojumā ar bezmaksas ekskursiju gida vadībā (latviešu valodā). Saistošā stāstījumā skatītāji uzzinās par eksponēto darbu vēsturi un vēstījumu, kā arī par izstādē pārstāvētajiem māksliniekiem no Anrī Matisa līdz ORLAN. Gobelēnu vērienīgās lielformāta kompozīcijas pārsteigs ar neierobežoto iespēju diapazonu – no ekspresīvām abstrakcijām līdz fotoreālismam un izsmalcinātam grafiskam zīmējumam. Iesakām uz ekskursiju ņemt līdzi arī bērnus, kuriem tapusi īpaša bezmaksas piedzīvojumu karte. Izlēkā noaustās klasītes, uzjauc savu krāsu toni, radi gobelēnu skici un dalies ar to sociālos tīklos #mansgobelēns!

Mērķauditorija: aicināti visi interesenti!

Dalības maksa: ieejas biļete izstādē.

Papildu informācija pa tālruni (+371) 67 830917, 67 222235

vai e-pastu dmdm@lnmm.lv.

 

Līdz 16. septembrim katrs “IDENTITĀTE / IDENTITY apmeklētājs ir aicināts izvēlēties un balsot par vienu no eksponētajiem darbiem, tādējādi piedaloties izlozē. Visvairāk balsu saņēmušā darba autors izstādes noslēgumā saņems Skatītāju balvu, turklāt kāds no balsotājiem laimēs izstādes katalogu un biļetes uz nākamajām izstādēm ARSENĀLĀ.

 

ĢIMENĒM UN BĒRNIEM

Jaunākajiem muzeja viesiem ir izstrādātas darba lapas, kuras būs labs palīgs ekspozīciju iepazīšanai. Izstādes “IDENTITĀTE / IDENTITY uzdevumi palīdz atklāt tekstila un šķiedras mākslas dažādību, vēršot bērnu uzmanību uz neparastiem materiāliem un daudzveidīgajiem paņēmieniem, ko mākslinieki izmantojuši darbu radīšanā. Savukārt izstādei “Gobelēnu krāsas. Francija” sadarbībā ar mākslinieci Zani Putniņu tapusi piedzīvojumu karte. Radošos uzdevumus papildina izzinoši fakti, kas bērniem atklāj, kā gobelēni manufaktūrā tika austi agrāk un šodien un kā laika gaitā mainījies to pielietojums. Radi pats, sameklē, krāso, kusties un padomā – darba lapās sev saistošus uzdevumus atradīs gan pirmskolas, gan sākumskolas vecuma bērni. Tās bez maksas pieejamas uz vietas i.z. ARSENĀLS un DMDM.

 

29. septembrī no plkst. 12.00 līdz 16.00 Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā norisināsies Ģimenes diena Karaliskais gobelēns, aicinot ikvienu izbaudīt muzeja burvību un piedalīties pop-up darbnīcās tekstilmākslinieku vadībā.

 

Ir tradīcijas, kas saglabājas gadsimtu garumā – rokām austi franču gobelēni ir ekskluzīva un laikietilpīga māksla. Gleznām līdzīgie mākslas darbi jau izsenis rotājuši pilis un muižas. To darināšana uzticēta prasmīgākajiem meistariem. Gobelēns top vairāku gadu rūpīgā darbā, kur katrs nokrāsotais vilnas vai pat zīda dzīpars tiek ieausts smalkā pinumā.

 

Darbnīcas mudinās atraisīt savu radošumu: eksperimentēt ar materiāliem, radot unikālu skici gobelēnam, izmēģināt prasmes aušanā vai risināt atjautības uzdevumus speciāli izveidotajā piedzīvojumu kartē. Tāpat būs iespēja uzzināt interesantus faktus par kopīgo un atšķirīgo Francijas un Latvijas gobelēnu aušanas tradīcijās, izpētīt karaliskos gobelēnus izstādē “Gobelēnu krāsas. Francija” un novērtēt tekstilmākslas kolekciju muzeja pastāvīgajā ekspozīcijā.

Mērķauditorija: aicināti visi interesenti!

Dalības maksa: 5,00 EUR no personas.

Cenā iekļauta dalība visās darbnīcās un muzeja ekspozīciju apskate.

Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Papildu informācija pa tālruni (+371) 67 222235

vai e-pastu dmdm@lnmm.lv.

 

PIEDĀVĀJUMS SKOLĀM

27. augustā plkst. 12.00–16.00 Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs aicina skolotājus uz bezmaksas informatīvu semināru Pedagogu un DMDM sadarbības modeļi, kurā pedagogi varēs uzzināt par sadarbības iespējām ar muzeju, iepazīties ar jaunumiem izglītības programmu jomā, kas izmantojamas projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros, kā arī apmeklēt aktuālo izstādi “Gobelēnu krāsas. Francija”. Par “Mobilier national” manufaktūras unikālajām ražošanas tradīcijām un pasaulē slavenu mākslinieku darbu īstenošanu gobelēna tehnikā pastāstīs DMDM vadītāja Inese Baranovska.

Mērķauditorija: skolotāji, pasniedzēji.

Interesentus lūdzam pieteikties līdz 24. augustam pie Agritas Pores pa tālruni (+371) 67 830917 vai e-pastu Agrita.Pore@lnmm.lv.

Piesakoties semināram, nepieciešams norādīt vārdu, uzvārdu, pārstāvēto mācību iestādi un e-pastu. Vietu skaits ir ierobežots.

 

Līdz 28. septembrim Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs gaida skolēnus izglītojošās nodarbībās Iepazīsti, kas ir gobelēns!.

 

Nodarbībā audzēkņi iepazīsies ar izstādi “Gobelēnu krāsas. Francija”, kurā eksponēti mūsdienu gobelēni no “Mobilier national” (Nacionālā mēbeļu fonda) kolekcijas Parīzē. Tie izausti Gobelēnu un Bovē manufaktūrās.

 

Kas ir gobelēns? Kur radies šis nosaukums? Ekskursijas laikā tiks pievērsta uzmanība manufaktūras amatniecības tradīcijām un meistarībai, gobelēnu tapšanas aizkulisēm un ekspozīcijā pārstāvēto mākslinieku iedvesmas avotiem. Praktiskā daļā skolēniem būs iespēja radīt skices savam tekstildarbam, veidot krāsu notinumu ar dzijām, kā arī ieaust dzīparu kopīgā gobelēnā. Noslēgumā bērni aplūkos muzeja pastāvīgajā ekspozīcijā iekļautos izcilākos Latvijas tekstilmākslinieku gobelēnus, meklējot kopsakarības ar franču meistaru stilistiku un tehnoloģiju.

Nodarbības mērķis ir radīt izpratni par mākslinieka, dziju krāsotāju un audēju nozīmīgo lomu gobelēna tapšanā.

Mērķauditorija: skolēni.

Nodarbības ilgums: ~1,5 h.

Dalības maksa: 2,50 EUR no personas. Grupas vadītājam ieeja bezmaksas.

Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni (+371) 67 830917, 67 222235

vai e-pastu dmdm@lnmm.lv.

 

Līdz 16. septembrim ARSENĀLĀ tiek piedāvāta izglītojoša nodarbība skolēniem “Neparastā tekstilmāksla”. Nodarbības pirmajā daļā muzeja gida pavadībā bērni dosies izstādē “IDENTITĀTE / IDENTITY, lai iepazītos ar tekstila un šķiedras mākslas tehniku un materiālu daudzveidību, sākot no vilnas skulptūrām un beidzot ar izšuvumiem uz karavīru ķiverēm. Ekskursijas laikā ikviens varēs izveidot un arī ievērt savu bumbuli kopīgajā instalācijā “Sasildīsim Baltiju”. Izpētei sekos radošs darbs ornamentu darbnīcā, izmantojot dažādus tekstila un šķiedras materiālus.

Mērķauditorija: skolēni.

Dalības maksa: 2,50 EUR no personas. Grupas vadītājam ieeja bezmaksas.

Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās pa e-pastu arsenals@lnmm.lv.

Saistītie pasākumi
news-image
18 Aug 14:00
SESTDIENAS EKSKURSIJA: Gobelēnu krāsas. Mūsdienu gobelēni no “Mobilier national” kolekcijas Francijā
Apmeklē izstādi “Gobelēnu krāsas. Mūsdienu gobelēni no “Mobilier national” kolekcijas Francijā” apvienojumā ar bezmaksas ekskursiju gidu vadībā!
news-image
18 Aug 12:00
Rīgas svētki muzejā
Rīgas svētku laikā, 18. augustā, piedāvājam sevišķi draudzīgu cenu – 1,50 EUR – ieejas biļetēm 6. Rīgas Starptautiskās tekstilmākslas un šķiedras mākslas triennāles “Tradicionālais un laikmetīgais” izstādēs “IDENTITĀTE / IDENTITY” (izstāžu zālē ARSENĀLS) un “Gobelēnu krāsas. Francija” (Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā), kā arī īpašu pasākumu programmu “Rīgas svētki muzejā” abās minētajās vietās.
news-image
18 Aug 12:00
ATVĒRTĀ RADOŠĀ DARBNĪCA: Sasildīsim Baltiju
Izsludinātajās ceturtdienās izstādes "Identitāte / Identity" ietvaros ikvienam apmeklētājam ir iespēja līdzdarboties tekstila mākslas darbu radīšanā, gūstot priekšstatu par tekstila kompozīciju veidošanas iespējām un tehniskajiem paņēmieniem.
news-image
18 Aug 12:00
ATVĒRTĀ RADOŠĀ DARBNĪCA: Trīs identitātes
Izsludinātajās ceturtdienās izstādes "Identitāte / Identity" ietvaros ikvienam apmeklētājam ir iespēja līdzdarboties tekstila mākslas darbu radīšanā, gūstot priekšstatu par tekstila kompozīciju veidošanas iespējām un tehniskajiem paņēmieniem.
news-image
18 Aug 12:00
ATVĒRTĀ DARBNĪCA: Aužam kopā
Atvērtā darbnīca “Aužam kopā” ar Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja izglītības programmu kuratori, tekstilmākslinieci Kristīni Šicu. Darbnīcas laikā ikviens varēs iesaistīties gobelēna darināšanā, kopīgi aužot Vecrīgas ainavu.
news-image
22 Aug 17:30
Gobelēnu renesanses vēsture
Trešdien, 2018. gada 22. augustā, plkst. 17.30 Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā (Rīgā, Skārņu ielā 10) Latvijas valsts simtgades izstādes “Gobelēnu krāsas. Mūsdienu gobelēni no “Mobilier national” kolekcijas Francijā” pasākumu programmā ar lekciju “Gobelēnu renesanses vēsture” uzstāsies kultūras pētniece, žurnāliste no Baltkrievijas Alla Gorbača.
news-image
27 Aug 12:00
SEMINĀRS: Pedagogu un DMDM sadarbības modeļi
27. augustā plkst. 12.00–16.00 Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs aicina skolotājus apmeklēt informatīvu semināru “Pedagogu un DMDM sadarbības modeļi”.
news-image
29 Aug 17:30
SARUNAS MUZEJĀ: Egils Rozenbergs
Izmanto unikālu iespēju un tiecies ar vienīgo mākslinieku no Baltijas valstīm - Egilu Rozenbergu, kura gobelēnu skices ir izvēlētas un tikušas izaustas prestižajās "Mobilier national" Parīzes un Bovē gobelēnu manufaktūrās. Egils Rozenbergs dalīsies savā personīgajā pieredzē par gobelēnu tapšanu, par audēju meistarību un par sadarbību ar "Mobilier national".
news-image
01 Sep 12:30
SIETSPIEDES APDRUKAS DARBNĪCA
Izstādes IDENTITĀTE / IDENTITY ietvaros iespēja iepazīties ar vienu no tekstilmākslas tehnikām – sietspiedes auduma apdruku. Darbnīcas dalībnieki varēs personalizēt līdzpaņemtus tekstila priekšmetus, uz tiem uzdrukājot attēlus ar kādu no Latvijas Nacionālā mākslas muzeja kolekcijas darbiem.
news-image
01 Sep 14:00
SESTDIENAS EKSKURSIJA: Gobelēnu krāsas. Mūsdienu gobelēni no “Mobilier national” kolekcijas Francijā
Apmeklē izstādi “Gobelēnu krāsas. Mūsdienu gobelēni no “Mobilier national” kolekcijas Francijā” apvienojumā ar bezmaksas ekskursiju gidu vadībā!
news-image
08 Sep 14:00
SESTDIENAS EKSKURSIJA: Gobelēnu krāsas. Mūsdienu gobelēni no “Mobilier national” kolekcijas Francijā
Apmeklē izstādi “Gobelēnu krāsas. Mūsdienu gobelēni no “Mobilier national” kolekcijas Francijā” apvienojumā ar bezmaksas ekskursiju gidu vadībā!
news-image
15 Sep 14:00
SESTDIENAS EKSKURSIJA: Gobelēnu krāsas. Mūsdienu gobelēni no “Mobilier national” kolekcijas Francijā
Apmeklē izstādi “Gobelēnu krāsas. Mūsdienu gobelēni no “Mobilier national” kolekcijas Francijā” apvienojumā ar bezmaksas ekskursiju gidu vadībā!
news-image
22 Sep 14:00
SESTDIENAS EKSKURSIJA: Gobelēnu krāsas. Mūsdienu gobelēni no “Mobilier national” kolekcijas Francijā
Apmeklē izstādi “Gobelēnu krāsas. Mūsdienu gobelēni no “Mobilier national” kolekcijas Francijā” apvienojumā ar bezmaksas ekskursiju gidu vadībā!
news-image
29 Sep 12:00
ĢIMENES DIENA: Karaliskais gobelēns
Ģimenes dienas darbnīcās visi aicināti izbaudīt muzeja burvību un piedalīties pop-up darbnīcās tekstilmākslinieku vadībā!
Saistītās izstādes
Saistītās preses relīzes